1. liga mladší dorast

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. st 21.8.2019  FK Senica  Trenčín 1:2 (1:1)

Gól: 32. Pavol Bryndza

Káder Senice: Opalek - Srnec, Borúfka, Prelec (77. Čmarada), Bryndza, Halabrín, Osvald (51. Kujovský), Czikora, Kudla, Vrajko (58. Koprna), Dibusz
2. so 24.8.2019  Žilina  FK Senica 2:1 (1:0)

Gól: 79. Kristián Kudla

Káder Senice: Opalek - Srnec, Borúfka, Prelec (78. Koprna), Bryndza, Halabrín (46. Bogdalík), Hanáček (65. Čmarada), Osvald, Czikora (78. Mach), Kudla, Dibusz
3. ut 27.8.2019  FK Senica  Dunajská Streda 3:2 (1:0)

góly: 23.,52.Patrik Dibusz,  56.Pavol Bryndza

Káder Senice: Opalek - Srnec, Borúfka (62.Koprna), Prelec, Bryndza, Halabrín (73.Kujovský), Hanáček (54.Čmarada), Osvald, Czikora (46.Vrajko), Kudla, Dibusz (73.Mach)
4. pi 30.8.2019  MFK Ružomberok  FK Senica 4:1 (0:0)

gól: 56. Pavol Bryndza

Káder Senice: Odráška - Srnec, Borúfka (85. Mach), Prelec (50.Koprna), Škodáček, Bryndza, Hanáček (50. Čmarada), Osvald (71. Kujovský), Czikora (46. Vrajko), Kudla, Dibusz
5. so 7.9.2019  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 0:5 (0:3)
Káder Senice: Odráška - Srnec (73. Mach), Borúfka (73. Vrajko), Prelec (73. Czikora), Bryndza, Škodáček (45. Koprna), Halabrín, Hanáček, Osvald (45. Bogdalík), Kudla, Dibusz
6. so 14.9.2019  Nitra  FK Senica 2:1 (1:0)
Káder Senice: Opalek - Srnec, Borúfka, Prelec (33. Hanáček), Bogdalík (72. Czikora), Bryndza, Halabrín, Škodáček, Kudla, Koprna (86. Čmarada), Dibusz (89. Vrajko)
7. so 21.9.2019  FK Senica  Michalovce 0:1 (0:0)
Káder Senice: Opalek - Srnec, Borúfka (82.Mach), Bogdalík (63.Čmarada, 72.Kujovský), Bryndza, Halabrín, Hanáček, Škodáček (63.Prelec), Kudla, Koprna (63.Czikora), Dibusz
8. so 28.9.2019  FK Senica  Banská Bystrica 11:00  
9. so 5.10.2019  FK Poprad  FK Senica 13:00  
10. so 12.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
11. st 16.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 13:00  
13. št 31.10.2019  FK Senica  Žilina 11:00  
14. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FK Senica 11:00  
12. so 16.11.2019  Trenčín  FK Senica 11:00  
15. so 23.11.2019  FK Senica  MFK Ružomberok 11:00  
16. so 30.11.2019  FK Železiarne Podbrezová  FK Senica 11:30  
17. so 7.12.2019  FK Senica  Nitra 11:00  
19. so 29.2.2020  Banská Bystrica  FK Senica 11:00  
20. so 7.3.2020  FK Senica  FK Poprad 11:00  
21. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 11:00  
22. so 21.3.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava 11:00  
23. so 4.4.2020  FK Senica  Trenčín 11:00  
24. st 8.4.2020  Žilina  FK Senica 13:30  
25. so 18.4.2020  FK Senica  Dunajská Streda 11:00  
26. so 25.4.2020  MFK Ružomberok  FK Senica 11:00  
27. so 2.5.2020  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
28. so 9.5.2020  Nitra  FK Senica 11:00  
18. ne 17.5.2020  Michalovce  FK Senica 10:30  
29. so 23.5.2020  FK Senica  Michalovce 11:00  
30. so 30.5.2020  FK Senica  Banská Bystrica 11:00  
31. so 6.6.2020  FK Poprad  FK Senica 11:00  
32. ut 9.6.2020  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 14:30  
33. so 13.6.2020  FC Spartak Trnava  FK Senica 11:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu