1.liga starší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. pi 20.8.2021  Nitra  Levice 6:0  
1. so 21.8.2021  Karlova Ves  FK Senica 2:0 (1:0)
1. so 21.8.2021  DAC 1904  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 7:0  
1. so 21.8.2021  ŠK Slovan Bratislava  Inter Bratislava 5:0  
1. so 21.8.2021  SDM Domino  Dubnica 2:1  
1. ne 22.8.2021  FC Petržalka  Skalica 6:0  
1. ne 22.8.2021  FC Spartak Trnava  Prievidza 4:1  
1. ne 22.8.2021  Trenčín  MŠK Púchov 4:0  
2. so 28.8.2021  Skalica  DAC 1904 0:10  
2. so 28.8.2021  Nitra  FC Petržalka 3:1  
2. so 28.8.2021  Inter Bratislava  SDM Domino 2:5  
2. so 28.8.2021  FK Senica  FC Spartak Trnava 2:0 (2:0)
2. so 28.8.2021  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Karlova Ves 0:4  
2. ne 29.8.2021  Levice  MŠK Púchov 0:2  
2. ne 29.8.2021  Dubnica  Trenčín 1:5  
2. ne 29.8.2021  Prievidza  ŠK Slovan Bratislava 3:2  
3. st 1.9.2021  MŠK Púchov  Dubnica 0:4  
3. so 4.9.2021  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 2:1 (0:0)
3. so 4.9.2021  DAC 1904  Nitra 3:0  
3. so 4.9.2021  Karlova Ves  Skalica 8:0  
3. so 4.9.2021  SDM Domino  Prievidza 1:4  
3. so 4.9.2021  Trenčín  Inter Bratislava 8:0  
3. ne 5.9.2021  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 9:1  
3. ne 5.9.2021  FC Petržalka  Levice 7:0  
4. so 11.9.2021  Inter Bratislava  MŠK Púchov 1:1  
4. so 11.9.2021  FK Senica  SDM Domino 7:0 (3:0)
4. so 11.9.2021  Nitra  Karlova Ves 1:1  
4. so 11.9.2021  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 0:9  
4. so 11.9.2021  Skalica  FC Spartak Trnava 0:6  
4. ne 12.9.2021  Levice  Dubnica 1:3  
5. st 15.9.2021  Karlova Ves  FC Petržalka 0:0  
5. st 15.9.2021  DAC 1904  Levice 9:0  
5. st 15.9.2021  MŠK Púchov  Prievidza 3:1  
5. st 15.9.2021  SDM Domino  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 5:2  
5. st 15.9.2021  Dubnica  Inter Bratislava 2:3  
4. št 23.9.2021  Prievidza  Trenčín 3:3  
5. pi 24.9.2021  FC Spartak Trnava  Nitra 6:2  
6. so 2.10.2021  FK Senica  MŠK Púchov 1:3 (1:2)
6. so 2.10.2021  DAC 1904  Karlova Ves 1:0  
6. so 2.10.2021  Skalica  SDM Domino 3:1  
6. ne 3.10.2021  Prievidza  Dubnica 3:4  
6. ne 3.10.2021  Levice  Inter Bratislava 2:1  
4. st 6.10.2021  FC Petržalka  DAC 1904 2:0  
5. st 6.10.2021  Trenčín  FK Senica 1:1 (1:0)
7. pi 8.10.2021  Karlova Ves  Levice 7:0  
7. so 9.10.2021  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 5:0  
7. so 9.10.2021  Inter Bratislava  Prievidza 1:4  
7. so 9.10.2021  SDM Domino  Nitra 1:0  
7. so 9.10.2021  MŠK Púchov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 5:0  
7. ne 10.10.2021  Dubnica  FK Senica 1:2 (1:0)
7. ne 10.10.2021  FC Spartak Trnava  DAC 1904 3:2  
7. ne 10.10.2021  Trenčín  Skalica 4:1  
6. st 13.10.2021  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 2:3  
8. pi 15.10.2021  FK Senica  Inter Bratislava 0:1 (0:0)
8. so 16.10.2021  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dubnica 0:1  
8. so 16.10.2021  DAC 1904  ŠK Slovan Bratislava 3:1  
8. so 16.10.2021  Karlova Ves  FC Spartak Trnava 1:6  
8. ne 17.10.2021  FC Petržalka  SDM Domino 3:0  
9. so 23.10.2021  SDM Domino  DAC 1904 0:7  
9. so 23.10.2021  MŠK Púchov  Nitra 2:5  
9. so 23.10.2021  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:1  
9. ne 24.10.2021  FC Spartak Trnava  Levice 11:0  
9. ne 24.10.2021  Trenčín  FC Petržalka 5:3  
9. ne 24.10.2021  Dubnica  Skalica 2:1  
9. ne 24.10.2021  Prievidza  FK Senica 3:1 (2:0)
8. st 27.10.2021  Nitra  Trenčín 0:2  
5. št 28.10.2021  ŠK Slovan Bratislava  Skalica 13:0  
6. št 28.10.2021  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 0:5  
8. pi 29.10.2021  Levice  Prievidza 0:7  
10. pi 5.11.2021  FC Petržalka  MŠK Púchov 1:2  
10. so 6.11.2021  Skalica  Inter Bratislava 1:2  
10. so 6.11.2021  Karlova Ves  SDM Domino 5:2  
10. so 6.11.2021  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Prievidza 0:2  
10. ne 7.11.2021  Levice  FK Senica 1:7 (1:4)
6. st 10.11.2021  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 0:4  
8. st 10.11.2021  Skalica  MŠK Púchov 1:2  
11. so 13.11.2021  ŠK Slovan Bratislava  Levice 9:0  
11. so 13.11.2021  SDM Domino  FC Spartak Trnava 2:4  
11. so 13.11.2021  MŠK Púchov  DAC 1904 0:3  
11. ne 14.11.2021  Inter Bratislava  Nitra 0:9  
11. ne 14.11.2021  Prievidza  Skalica 3:0  
10. pi 11.2.2022  Nitra  Dubnica 1:2  
9. so 12.2.2022  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves 7:1  
10. st 16.2.2022  DAC 1904  Trenčín 2:6  
11. so 19.2.2022  Trenčín  Karlova Ves 1:1  
11. so 19.2.2022  Dubnica  FC Petržalka 2:1  
12. st 23.2.2022  ŠK Slovan Bratislava  SDM Domino 5:1  
12. pi 25.2.2022  FC Petržalka  Inter Bratislava 5:0  
12. so 26.2.2022  Karlova Ves  MŠK Púchov 2:0  
12. so 26.2.2022  DAC 1904  Dubnica 4:0  
12. so 26.2.2022  Levice  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:3  
12. ne 27.2.2022  FC Spartak Trnava  Trenčín 2:0  
11. ut 1.3.2022  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:0 (1:0)
10. št 3.3.2022  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 4:1  
13. so 5.3.2022  SDM Domino  Levice 3:2  
13. so 5.3.2022  MŠK Púchov  FC Spartak Trnava 0:5  
13. so 5.3.2022  Dubnica  Karlova Ves 0:2  
13. so 5.3.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Skalica 4:1  
13. ne 6.3.2022  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 1:5  
13. ne 6.3.2022  Prievidza  FC Petržalka 2:1  
13. ne 6.3.2022  FK Senica  Nitra 2:0 (1:0)
12. st 9.3.2022  Nitra  Prievidza 1:5  
14. st 9.3.2022  FC Petržalka  FK Senica 0:2 (0:1)
14. so 12.3.2022  DAC 1904  Prievidza 9:0  
14. so 12.3.2022  Karlova Ves  Inter Bratislava 3:1  
14. so 12.3.2022  Levice  Skalica 0:2  
14. ne 13.3.2022  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 5:1  
14. ne 13.3.2022  FC Spartak Trnava  Dubnica 4:0  
14. ne 13.3.2022  ŠK Slovan Bratislava  MŠK Púchov 5:2  
14. ne 13.3.2022  SDM Domino  Trenčín 0:1  
13. ut 15.3.2022  Inter Bratislava  DAC 1904 0:6  
12. st 16.3.2022  Skalica  FK Senica 1:7 (1:4)
15. so 19.3.2022  Dubnica  ŠK Slovan Bratislava 1:3  
15. so 19.3.2022  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 0:1  
15. so 19.3.2022  FK Senica  DAC 1904 0:6 (0:1)
15. so 19.3.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 0:3  
15. so 19.3.2022  Skalica  Nitra 1:3  
15. so 19.3.2022  Trenčín  Levice 8:1  
15. ne 20.3.2022  Prievidza  Karlova Ves 4:1  
15. ne 20.3.2022  MŠK Púchov  SDM Domino 1:1  
16. so 26.3.2022  Dubnica  Levice 2:0  
16. so 26.3.2022  MŠK Púchov  Inter Bratislava 3:1  
16. so 26.3.2022  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 6:0  
16. so 26.3.2022  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 3:4  
16. so 26.3.2022  DAC 1904  Prievidza 2:4  
16. ne 27.3.2022  SDM Domino  FK Senica 2:3 (1:2)
16. ne 27.3.2022  Nitra  Skalica 5:0  
17. so 2.4.2022  Karlova Ves  Trenčín 0:8  
17. so 2.4.2022  FC Spartak Trnava  DAC 1904 2:0  
17. so 2.4.2022  Dubnica  MŠK Púchov 2:0  
17. so 2.4.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 1:4  
17. so 2.4.2022  SDM Domino  Inter Bratislava 3:2  
17. so 2.4.2022  FK Senica  FC Petržalka 1:1 (0:1)
17. ne 3.4.2022  Prievidza  ŠK Slovan Bratislava 1:1  
17. ne 3.4.2022  Skalica  Levice 4:0  
16. ne 10.4.2022  FC Spartak Trnava  Karlova Ves 8:0  
18. st 13.4.2022  Nitra  FK Senica 7:1 (4:0)
18. st 13.4.2022  Dubnica  SDM Domino 3:1  
18. st 13.4.2022  MŠK Púchov  Levice 5:0  
18. št 14.4.2022  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 0:3  
18. št 14.4.2022  DAC 1904  Karlova Ves 4:0  
18. št 14.4.2022  Trenčín  Prievidza 7:0  
18. št 14.4.2022  Inter Bratislava  FC Petržalka 0:2  
18. št 14.4.2022  Skalica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0  
19. ut 19.4.2022  FK Senica  Skalica 2:0 (1:0)
19. ut 19.4.2022  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:1  
19. ut 19.4.2022  Karlova Ves  Prievidza 1:0  
19. st 20.4.2022  SDM Domino  MŠK Púchov 2:2  
19. st 20.4.2022  FC Petržalka  Dubnica 1:2  
19. st 20.4.2022  DAC 1904  ŠK Slovan Bratislava 1:1  
19. št 21.4.2022  Nitra  Inter Bratislava 4:0  
19. so 23.4.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Levice 6:3  
20. so 30.4.2022  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves 3:0  
20. so 30.4.2022  Trenčín  DAC 1904 5:1  
20. so 30.4.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 2:0 (1:0)
20. so 30.4.2022  Dubnica  Nitra 2:0  
20. so 30.4.2022  Inter Bratislava  Skalica 2:1  
20. ne 1.5.2022  Levice  SDM Domino 3:5  
21. so 7.5.2022  FK Senica  Levice 5:0 (3:0)
21. so 7.5.2022  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Inter Bratislava 2:2  
21. so 7.5.2022  SDM Domino  FC Petržalka 3:10  
21. ne 8.5.2022  Nitra  MŠK Púchov 1:3  
20. ut 10.5.2022  Prievidza  FC Spartak Trnava 1:5  
21. st 11.5.2022  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 15:30  
20. št 12.5.2022  MŠK Púchov  FC Petržalka 15:00  
21. so 14.5.2022  Karlova Ves  FC Spartak Trnava 10:00  
21. so 14.5.2022  Prievidza  DAC 1904 10:00  
21. so 14.5.2022  Skalica  Dubnica 10:00  
22. št 19.5.2022  MŠK Púchov  Skalica 14:00  
22. so 21.5.2022  Inter Bratislava  FK Senica 10:00  
22. so 21.5.2022  Levice  FC Petržalka 10:00  
22. so 21.5.2022  Dubnica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
22. so 21.5.2022  Nitra  SDM Domino 15:00  
22. so 21.5.2022  ŠK Slovan Bratislava  Prievidza 10:00  
22. so 21.5.2022  Trenčín  Karlova Ves 10:00  
22. so 21.5.2022  DAC 1904  FC Spartak Trnava 10:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

21.9. | FK Senica
Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

3.9. | FK Senica

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu