1. liga juniorky

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 17.8.2019  NMŠK Bratislava  Nové Zámky 4:2 (2:2)
1. so 17.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 42:0 (22:0)
1. so 17.8.2019  Myjava  FC Petržalka 9:0 (2:0)
1. so 17.8.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 8:0 (3:0)
1. ne 18.8.2019  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:0 (4:0)
2. so 24.8.2019  FK Senica  Nitra 0:18 (0:9)
2. so 24.8.2019  Myjava  ŠK Slovan Bratislava 3:1 (2:1)
2. so 24.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 0:6 (0:2)
2. so 24.8.2019  FC Petržalka  Nové Zámky 7:3 (4:2)
2. ne 25.8.2019  Dunajská Streda  NMŠK Bratislava 3:4 (2:3)
6. št 29.8.2019  Nitra  FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)
3. so 31.8.2019  NMŠK Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:0 (3:0)
3. so 31.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 13:2 (9:1)
3. so 31.8.2019  Nové Zámky  Dunajská Streda 4:3 (3:2)
3. so 31.8.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 16:0 (9:0)
3. ne 1.9.2019  Nitra  Myjava 4:3 (1:3)
4. so 7.9.2019  Myjava  FC Spartak Trnava 2:1 (1:1)
4. so 7.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nové Zámky 1:6 (1:4)
4. so 7.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 11:0 (3:0)
4. so 7.9.2019  FC Petržalka  Dunajská Streda 3:0 (0:0)
4. ne 8.9.2019  FK Senica  NMŠK Bratislava 0:12 (0:6)
5. so 14.9.2019  NMŠK Bratislava  Myjava 0:8 (0:4)
5. so 14.9.2019  Nové Zámky  FK Senica 27:0 (17:0)
5. ne 15.9.2019  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:3 (1:0)
5. ne 15.9.2019  Nitra  FC Petržalka 15:0 (6:0)
5. st 18.9.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 0:5 (0:1)
6. so 21.9.2019  Myjava  Nové Zámky 10:00  
6. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  NMŠK Bratislava 14:00  
6. so 21.9.2019  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 15:00  
6. ne 22.9.2019  FK Senica  Dunajská Streda 10:00  
7. so 12.10.2019  NMŠK Bratislava  Nitra    
7. so 12.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica    
7. so 12.10.2019  Nové Zámky  ŠK Slovan Bratislava    
7. so 12.10.2019  FC Spartak Trnava  FC Petržalka    
7. ne 13.10.2019  Dunajská Streda  Myjava    
8. ut 29.10.2019  FC Petržalka  FK Senica    
8. ut 29.10.2019  Myjava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
8. ut 29.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda    
8. ut 29.10.2019  Nitra  Nové Zámky    
8. ut 29.10.2019  FC Spartak Trnava  NMŠK Bratislava    
9. so 9.11.2019  NMŠK Bratislava  FC Petržalka    
9. so 9.11.2019  FK Senica  Myjava    
9. so 9.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava    
9. so 9.11.2019  Nové Zámky  FC Spartak Trnava    
9. ne 10.11.2019  Dunajská Streda  Nitra    
10. so 28.3.2020  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava    
10. so 28.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra    
10. so 28.3.2020  Nové Zámky  NMŠK Bratislava    
10. so 28.3.2020  FC Petržalka  Myjava    
10. ne 29.3.2020  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava    
11. so 4.4.2020  NMŠK Bratislava  Dunajská Streda    
11. so 4.4.2020  Nové Zámky  FC Petržalka    
11. so 4.4.2020  ŠK Slovan Bratislava  Myjava    
11. so 4.4.2020  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
11. ne 5.4.2020  Nitra  FK Senica    
12. so 18.4.2020  Myjava  Nitra    
12. so 18.4.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava    
12. so 18.4.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  NMŠK Bratislava    
12. so 18.4.2020  FC Petržalka  ŠK Slovan Bratislava    
12. ne 19.4.2020  Dunajská Streda  Nové Zámky    
13. so 25.4.2020  NMŠK Bratislava  FK Senica    
13. so 25.4.2020  Nové Zámky  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
13. so 25.4.2020  FC Spartak Trnava  Myjava    
13. ne 26.4.2020  Dunajská Streda  FC Petržalka    
13. ne 26.4.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava    
14. so 2.5.2020  Myjava  NMŠK Bratislava    
14. so 2.5.2020  FK Senica  Nové Zámky    
14. so 2.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda    
14. so 2.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava    
14. so 2.5.2020  FC Petržalka  Nitra    
15. so 9.5.2020  NMŠK Bratislava  ŠK Slovan Bratislava    
15. so 9.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka    
15. so 9.5.2020  Nové Zámky  Myjava    
15. so 9.5.2020  FC Spartak Trnava  Nitra    
15. ne 10.5.2020  Dunajská Streda  FK Senica    
16. so 16.5.2020  Myjava  Dunajská Streda    
16. so 16.5.2020  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
16. so 16.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  Nové Zámky    
16. so 16.5.2020  FC Petržalka  FC Spartak Trnava    
16. ne 17.5.2020  Nitra  NMŠK Bratislava    
17. so 23.5.2020  NMŠK Bratislava  FC Spartak Trnava    
17. so 23.5.2020  FK Senica  FC Petržalka    
17. so 23.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Myjava    
17. so 23.5.2020  Nové Zámky  Nitra    
17. ne 24.5.2020  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava    
18. so 30.5.2020  Myjava  FK Senica    
18. so 30.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
18. so 30.5.2020  FC Petržalka  NMŠK Bratislava    
18. so 30.5.2020  FC Spartak Trnava  Nové Zámky    
18. ne 31.5.2020  Nitra  Dunajská Streda    
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu