1. liga žiačky

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 17.8.2019  NMŠK Bratislava  Nové Zámky 0:15 (0:9)
1. so 17.8.2019  Myjava  FC Petržalka 7:1 (4:0)
1. so 17.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 12:0 (8:0)
1. so 17.8.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 14:1 (8:0)
1. ne 18.8.2019  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:7 (0:4)
2. so 24.8.2019  FK Senica  Nitra 17:0 (8:0)
2. so 24.8.2019  Myjava  ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:3)
2. so 24.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 1:13 (0:5)
2. so 24.8.2019  FC Petržalka  Nové Zámky 3:1 (2:0)
2. ne 25.8.2019  Dunajská Streda  NMŠK Bratislava 11:1 (3:1)
6. št 29.8.2019  Nitra  FC Spartak Trnava 0:17 (0:17)
3. so 31.8.2019  NMŠK Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:3  
3. so 31.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 4:0 (1:0)
3. so 31.8.2019  Nové Zámky  Dunajská Streda 13:2 (6:1)
3. so 31.8.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 12:0 (4:0)
3. ne 1.9.2019  Nitra  Myjava 1:11 (0:6)
4. so 7.9.2019  Myjava  FC Spartak Trnava 0:8 (0:4)
4. so 7.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nové Zámky 2:2 (0:1)
4. so 7.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 29:0 (15:0)
4. so 7.9.2019  FC Petržalka  Dunajská Streda 4:0 (1:0)
4. ne 8.9.2019  FK Senica  NMŠK Bratislava 10:0 (3:0)
5. so 14.9.2019  NMŠK Bratislava  Myjava 2:4 (2:3)
5. so 14.9.2019  Nové Zámky  FK Senica 0:5 (0:2)
5. ne 15.9.2019  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:1 (2:0)
5. ne 15.9.2019  Nitra  FC Petržalka 1:15 (0:9)
5. st 18.9.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 3:1 (2:0)
6. so 21.9.2019  Myjava  Nové Zámky 12:00  
6. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  NMŠK Bratislava 16:00  
6. so 21.9.2019  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:00  
6. ne 22.9.2019  FK Senica  Dunajská Streda 12:00  
7. so 12.10.2019  NMŠK Bratislava  Nitra 11:00  
7. so 12.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 13:00  
7. so 12.10.2019  Nové Zámky  ŠK Slovan Bratislava 16:00  
7. so 12.10.2019  FC Spartak Trnava  FC Petržalka 17:00  
7. ne 13.10.2019  Dunajská Streda  Myjava 12:00  
8. ut 29.10.2019  FC Petržalka  FK Senica 14:00  
8. ut 29.10.2019  Myjava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 14:00  
8. ut 29.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 14:00  
8. ut 29.10.2019  Nitra  Nové Zámky 14:00  
8. ut 29.10.2019  FC Spartak Trnava  NMŠK Bratislava 14:00  
9. so 9.11.2019  NMŠK Bratislava  FC Petržalka 11:00  
9. so 9.11.2019  FK Senica  Myjava 12:00  
9. so 9.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 13:00  
9. so 9.11.2019  Nové Zámky  FC Spartak Trnava 16:00  
9. ne 10.11.2019  Dunajská Streda  Nitra 12:00  
10. so 28.3.2020  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 13:00  
10. so 28.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 13:00  
10. so 28.3.2020  Nové Zámky  NMŠK Bratislava 16:00  
10. so 28.3.2020  FC Petržalka  Myjava 17:00  
10. ne 29.3.2020  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 12:00  
11. so 4.4.2020  NMŠK Bratislava  Dunajská Streda 11:00  
11. so 4.4.2020  Nové Zámky  FC Petržalka 16:00  
11. so 4.4.2020  ŠK Slovan Bratislava  Myjava 16:00  
11. so 4.4.2020  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:00  
11. ne 5.4.2020  Nitra  FK Senica 13:00  
12. so 18.4.2020  Myjava  Nitra 12:00  
12. so 18.4.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava 13:00  
12. so 18.4.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  NMŠK Bratislava 13:00  
12. so 18.4.2020  FC Petržalka  ŠK Slovan Bratislava 17:00  
12. ne 19.4.2020  Dunajská Streda  Nové Zámky 12:00  
13. so 25.4.2020  NMŠK Bratislava  FK Senica 11:00  
13. so 25.4.2020  Nové Zámky  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16:00  
13. so 25.4.2020  FC Spartak Trnava  Myjava 17:00  
13. ne 26.4.2020  Dunajská Streda  FC Petržalka 12:00  
13. ne 26.4.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 13:00  
14. so 2.5.2020  Myjava  NMŠK Bratislava 12:00  
14. so 2.5.2020  FK Senica  Nové Zámky 13:00  
14. so 2.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 13:00  
14. so 2.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 16:00  
14. so 2.5.2020  FC Petržalka  Nitra 17:00  
15. so 9.5.2020  NMŠK Bratislava  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
15. so 9.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 13:00  
15. so 9.5.2020  Nové Zámky  Myjava 16:00  
15. so 9.5.2020  FC Spartak Trnava  Nitra 17:00  
15. ne 10.5.2020  Dunajská Streda  FK Senica 12:00  
16. so 16.5.2020  Myjava  Dunajská Streda 12:00  
16. so 16.5.2020  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 13:00  
16. so 16.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  Nové Zámky 16:00  
16. so 16.5.2020  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 17:00  
16. ne 17.5.2020  Nitra  NMŠK Bratislava 13:00  
17. so 23.5.2020  NMŠK Bratislava  FC Spartak Trnava 11:00  
17. so 23.5.2020  FK Senica  FC Petržalka 13:00  
17. so 23.5.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Myjava 13:00  
17. so 23.5.2020  Nové Zámky  Nitra 16:00  
17. ne 24.5.2020  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 12:00  
18. so 30.5.2020  Myjava  FK Senica 12:00  
18. so 30.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16:00  
18. so 30.5.2020  FC Petržalka  NMŠK Bratislava 17:00  
18. so 30.5.2020  FC Spartak Trnava  Nové Zámky 17:00  
18. ne 31.5.2020  Nitra  Dunajská Streda 13:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu