1. liga mladší dorast

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 17.8.2019  FK Poprad  FC Spartak Trnava 0:3 (0:0)
1. so 17.8.2019  Nitra  Dunajská Streda 1:2 (1:0)
1. so 17.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  MFK Ružomberok 1:1 (1:0)
1. ne 18.8.2019  Michalovce  Žilina 1:3 (0:3)
1. st 21.8.2019  FK Senica  Trenčín 1:2 (1:1)
2. pi 23.8.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 2:2 (2:0)
2. so 24.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  Banská Bystrica 1:1 (0:1)
2. so 24.8.2019  MFK Ružomberok  Nitra 0:1 (0:1)
2. so 24.8.2019  Dunajská Streda  Michalovce 4:3 (0:1)
2. so 24.8.2019  Žilina  FK Senica 2:1 (1:0)
2. so 24.8.2019  Trenčín  FK Poprad 9:0 (6:0)
3. ut 27.8.2019  Banská Bystrica  FC Spartak Trnava 0:3 (0:3)
3. ut 27.8.2019  FK Poprad  Žilina 2:4 (1:1)
3. ut 27.8.2019  FK Senica  Dunajská Streda 3:2 (1:0)
3. ut 27.8.2019  Michalovce  MFK Ružomberok 3:3 (1:1)
4. pi 30.8.2019  MFK Ružomberok  FK Senica 4:1 (0:0)
4. so 31.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce 3:2 (1:0)
4. so 31.8.2019  Dunajská Streda  FK Poprad 2:1 (1:0)
3. st 4.9.2019  Nitra  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
4. st 4.9.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 6:3 (3:0)
5. št 5.9.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 4:1 (1:1)
5. so 7.9.2019  Banská Bystrica  Trenčín 0:2 (0:2)
5. so 7.9.2019  FC Spartak Trnava  Žilina 5:0 (1:0)
5. so 7.9.2019  FK Poprad  MFK Ružomberok 0:2 (0:0)
5. so 7.9.2019  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 0:5 (0:3)
5. ne 8.9.2019  Michalovce  Nitra 1:0 (0:0)
4. st 11.9.2019  Nitra  Banská Bystrica 4:0 (0:0)
4. st 11.9.2019  Žilina  ŠK Slovan Bratislava 3:1 (2:0)
6. so 14.9.2019  Nitra  FK Senica 2:1 (1:0)
6. so 14.9.2019  FK Železiarne Podbrezová  FK Poprad 3:0 (1:0)
6. so 14.9.2019  MFK Ružomberok  ŠK Slovan Bratislava 3:1 (1:1)
6. so 14.9.2019  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 3:4 (2:0)
6. so 14.9.2019  Žilina  Trenčín 0:0  
6. ne 15.9.2019  Michalovce  Banská Bystrica 0:0  
1. st 18.9.2019  Banská Bystrica  ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
7. so 21.9.2019  Banská Bystrica  Žilina 0:5  
7. so 21.9.2019  Trenčín  Dunajská Streda 2:0  
7. so 21.9.2019  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 0:1  
7. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Železiarne Podbrezová 1:0  
7. so 21.9.2019  FK Poprad  Nitra 1:3  
7. so 21.9.2019  FK Senica  Michalovce 0:1 (0:0)
8. so 28.9.2019  FK Senica  Banská Bystrica 11:00  
8. so 28.9.2019  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
8. so 28.9.2019  FK Železiarne Podbrezová  FC Spartak Trnava 11:00  
8. so 28.9.2019  MFK Ružomberok  Trenčín 11:00  
8. so 28.9.2019  Dunajská Streda  Žilina 11:00  
8. ne 29.9.2019  Michalovce  FK Poprad 10:30  
3. ut 1.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 13:15  
9. so 5.10.2019  Banská Bystrica  Dunajská Streda 11:00  
9. so 5.10.2019  Žilina  MFK Ružomberok 11:00  
9. so 5.10.2019  Trenčín  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
9. so 5.10.2019  FC Spartak Trnava  Nitra 11:00  
9. so 5.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Michalovce 11:00  
9. so 5.10.2019  FK Poprad  FK Senica 13:00  
10. so 12.10.2019  FK Poprad  Banská Bystrica 11:00  
10. so 12.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
10. so 12.10.2019  Nitra  Trenčín 11:00  
10. so 12.10.2019  FK Železiarne Podbrezová  Žilina 11:00  
10. so 12.10.2019  MFK Ružomberok  Dunajská Streda 11:00  
10. ne 13.10.2019  Michalovce  FC Spartak Trnava 10:30  
11. st 16.10.2019  Banská Bystrica  MFK Ružomberok 13:00  
11. st 16.10.2019  Dunajská Streda  FK Železiarne Podbrezová 13:00  
11. st 16.10.2019  Žilina  Nitra 13:00  
11. st 16.10.2019  Trenčín  Michalovce 13:00  
11. st 16.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 13:00  
11. st 16.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Poprad 11:00  
13. št 31.10.2019  Banská Bystrica  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
13. št 31.10.2019  Nitra  MFK Ružomberok 11:00  
13. št 31.10.2019  Michalovce  Dunajská Streda 11:00  
13. št 31.10.2019  FK Senica  Žilina 11:00  
13. št 31.10.2019  FK Poprad  Trenčín 11:00  
13. št 31.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 11:00  
14. so 9.11.2019  FC Spartak Trnava  Banská Bystrica 11:00  
14. so 9.11.2019  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
14. so 9.11.2019  Žilina  FK Poprad 11:00  
14. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FK Senica 11:00  
14. so 9.11.2019  MFK Ružomberok  Michalovce 11:00  
14. so 9.11.2019  FK Železiarne Podbrezová  Nitra 11:00  
12. so 16.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Banská Bystrica 11:00  
12. so 16.11.2019  FC Spartak Trnava  FK Poprad 11:00  
12. so 16.11.2019  Trenčín  FK Senica 11:00  
12. so 16.11.2019  Žilina  Michalovce 11:00  
12. so 16.11.2019  Dunajská Streda  Nitra 11:00  
12. so 16.11.2019  MFK Ružomberok  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
15. so 23.11.2019  Banská Bystrica  Nitra 11:00  
15. so 23.11.2019  FK Senica  MFK Ružomberok 11:00  
15. so 23.11.2019  FK Poprad  Dunajská Streda 11:00  
15. so 23.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Žilina 11:00  
15. so 23.11.2019  FC Spartak Trnava  Trenčín 11:00  
15. ne 24.11.2019  Michalovce  FK Železiarne Podbrezová 10:30  
16. so 30.11.2019  Trenčín  Banská Bystrica 11:30  
16. so 30.11.2019  Žilina  FC Spartak Trnava 11:30  
16. so 30.11.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 11:30  
16. so 30.11.2019  MFK Ružomberok  FK Poprad 11:30  
16. so 30.11.2019  FK Železiarne Podbrezová  FK Senica 11:30  
16. so 30.11.2019  Nitra  Michalovce 11:30  
17. so 7.12.2019  Banská Bystrica  Michalovce 11:00  
17. so 7.12.2019  FK Senica  Nitra 11:00  
17. so 7.12.2019  FK Poprad  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
17. so 7.12.2019  ŠK Slovan Bratislava  MFK Ružomberok 11:00  
17. so 7.12.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 11:00  
17. so 7.12.2019  Trenčín  Žilina 11:00  
19. so 29.2.2020  Banská Bystrica  FK Senica 11:00  
19. so 29.2.2020  FK Poprad  Michalovce 11:00  
19. so 29.2.2020  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 11:00  
19. so 29.2.2020  FC Spartak Trnava  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
19. so 29.2.2020  Trenčín  MFK Ružomberok 11:00  
19. so 29.2.2020  Žilina  Dunajská Streda 11:00  
20. so 7.3.2020  Dunajská Streda  Banská Bystrica 11:00  
20. so 7.3.2020  MFK Ružomberok  Žilina 11:00  
20. so 7.3.2020  FK Železiarne Podbrezová  Trenčín 11:00  
20. so 7.3.2020  Nitra  FC Spartak Trnava 11:00  
20. so 7.3.2020  FK Senica  FK Poprad 11:00  
20. ne 8.3.2020  Michalovce  ŠK Slovan Bratislava 10:30  
21. so 14.3.2020  Banská Bystrica  FK Poprad 11:00  
21. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 11:00  
21. so 14.3.2020  FC Spartak Trnava  Michalovce 11:00  
21. so 14.3.2020  Trenčín  Nitra 11:00  
21. so 14.3.2020  Žilina  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
21. so 14.3.2020  Dunajská Streda  MFK Ružomberok 11:00  
22. so 21.3.2020  MFK Ružomberok  Banská Bystrica 11:00  
22. so 21.3.2020  FK Železiarne Podbrezová  Dunajská Streda 11:00  
22. so 21.3.2020  Nitra  Žilina 11:00  
22. so 21.3.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava 11:00  
22. so 21.3.2020  FK Poprad  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
22. ne 22.3.2020  Michalovce  Trenčín 10:30  
23. so 4.4.2020  Banská Bystrica  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
23. so 4.4.2020  FK Poprad  FC Spartak Trnava 11:00  
23. so 4.4.2020  FK Senica  Trenčín 11:00  
23. so 4.4.2020  Nitra  Dunajská Streda 11:00  
23. so 4.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  MFK Ružomberok 11:00  
23. ne 5.4.2020  Michalovce  Žilina 10:30  
24. st 8.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  Banská Bystrica 13:30  
24. st 8.4.2020  MFK Ružomberok  Nitra 13:30  
24. st 8.4.2020  Dunajská Streda  Michalovce 13:30  
24. st 8.4.2020  Žilina  FK Senica 13:30  
24. st 8.4.2020  Trenčín  FK Poprad 13:30  
24. st 8.4.2020  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 13:30  
25. so 18.4.2020  Banská Bystrica  FC Spartak Trnava 11:00  
25. so 18.4.2020  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 11:00  
25. so 18.4.2020  FK Poprad  Žilina 11:00  
25. so 18.4.2020  FK Senica  Dunajská Streda 11:00  
25. so 18.4.2020  Nitra  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
25. ne 19.4.2020  Michalovce  MFK Ružomberok 10:30  
26. so 25.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce 11:00  
26. so 25.4.2020  Nitra  Banská Bystrica 11:00  
26. so 25.4.2020  MFK Ružomberok  FK Senica 11:00  
26. so 25.4.2020  Dunajská Streda  FK Poprad 11:00  
26. so 25.4.2020  Žilina  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
26. so 25.4.2020  Trenčín  FC Spartak Trnava 11:00  
27. so 2.5.2020  Banská Bystrica  Trenčín 11:00  
27. so 2.5.2020  FC Spartak Trnava  Žilina 11:00  
27. so 2.5.2020  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
27. so 2.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 11:00  
27. so 2.5.2020  FK Poprad  MFK Ružomberok 11:00  
27. ne 3.5.2020  Michalovce  Nitra 10:30  
28. so 9.5.2020  Nitra  FK Senica 11:00  
28. so 9.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  FK Poprad 11:00  
28. so 9.5.2020  MFK Ružomberok  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
28. so 9.5.2020  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 11:00  
28. so 9.5.2020  Žilina  Trenčín 11:00  
28. ne 10.5.2020  Michalovce  Banská Bystrica 10:30  
18. so 16.5.2020  Žilina  Banská Bystrica 11:00  
18. so 16.5.2020  Dunajská Streda  Trenčín 11:00  
18. so 16.5.2020  MFK Ružomberok  FC Spartak Trnava 11:00  
18. so 16.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
18. so 16.5.2020  Nitra  FK Poprad 11:00  
18. ne 17.5.2020  Michalovce  FK Senica 10:30  
29. so 23.5.2020  Banská Bystrica  Žilina 11:00  
29. so 23.5.2020  Trenčín  Dunajská Streda 11:00  
29. so 23.5.2020  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 11:00  
29. so 23.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
29. so 23.5.2020  FK Poprad  Nitra 11:00  
29. so 23.5.2020  FK Senica  Michalovce 11:00  
30. so 30.5.2020  FK Senica  Banská Bystrica 11:00  
30. so 30.5.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 11:00  
30. so 30.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  FC Spartak Trnava 11:00  
30. so 30.5.2020  MFK Ružomberok  Trenčín 11:00  
30. so 30.5.2020  Dunajská Streda  Žilina 11:00  
30. ne 31.5.2020  Michalovce  FK Poprad 10:30  
31. so 6.6.2020  Banská Bystrica  Dunajská Streda 11:00  
31. so 6.6.2020  Žilina  MFK Ružomberok 11:00  
31. so 6.6.2020  Trenčín  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
31. so 6.6.2020  FC Spartak Trnava  Nitra 11:00  
31. so 6.6.2020  ŠK Slovan Bratislava  Michalovce 11:00  
31. so 6.6.2020  FK Poprad  FK Senica 11:00  
32. ut 9.6.2020  FK Poprad  Banská Bystrica 14:30  
32. ut 9.6.2020  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 14:30  
32. ut 9.6.2020  Michalovce  FC Spartak Trnava 14:30  
32. ut 9.6.2020  Nitra  Trenčín 14:30  
32. ut 9.6.2020  FK Železiarne Podbrezová  Žilina 14:30  
32. ut 9.6.2020  MFK Ružomberok  Dunajská Streda 14:30  
33. so 13.6.2020  Banská Bystrica  MFK Ružomberok 11:00  
33. so 13.6.2020  Dunajská Streda  FK Železiarne Podbrezová 11:00  
33. so 13.6.2020  Žilina  Nitra 11:00  
33. so 13.6.2020  Trenčín  Michalovce 11:00  
33. so 13.6.2020  FC Spartak Trnava  FK Senica 11:00  
33. so 13.6.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Poprad 11:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu