1. liga mladší dorast

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 17.8.2019  FK Poprad  FC Spartak Trnava 0:0  
1. so 17.8.2019  Nitra  Dunajská Streda 0:1 (0:1)
1. so 17.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  MFK Ružomberok 2:1 (1:0)
1. ne 18.8.2019  Michalovce  Žilina 0:4 (0:2)
1. st 21.8.2019  FK Senica  Trenčín 0:2 (0:0)
2. pi 23.8.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
2. so 24.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  Banská Bystrica 1:2 (1:1)
2. so 24.8.2019  MFK Ružomberok  Nitra 1:0 (1:0)
2. so 24.8.2019  Dunajská Streda  Michalovce 4:2 (2:2)
2. so 24.8.2019  Žilina  FK Senica 7:0 (4:0)
2. so 24.8.2019  Trenčín  FK Poprad 3:1 (1:1)
3. ut 27.8.2019  Banská Bystrica  FC Spartak Trnava 0:4 (0:1)
3. ut 27.8.2019  FK Poprad  Žilina 0:4 (0:4)
3. ut 27.8.2019  FK Senica  Dunajská Streda 2:1 (1:1)
3. ut 27.8.2019  Michalovce  MFK Ružomberok 2:5 (2:0)
4. pi 30.8.2019  MFK Ružomberok  FK Senica 3:0 (3:0)
4. so 31.8.2019  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce 3:0 (0:0)
4. so 31.8.2019  Dunajská Streda  FK Poprad 4:2 (1:1)
3. st 4.9.2019  Nitra  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
4. st 4.9.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
5. št 5.9.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:0)
5. so 7.9.2019  Banská Bystrica  Trenčín 1:3 (0:2)
5. so 7.9.2019  FC Spartak Trnava  Žilina 2:0 (1:0)
5. so 7.9.2019  FK Poprad  MFK Ružomberok 0:3 (0:3)
5. so 7.9.2019  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
5. so 7.9.2019  Michalovce  Nitra 0:0  
4. st 11.9.2019  Nitra  Banská Bystrica 2:0 (1:0)
4. st 11.9.2019  Žilina  ŠK Slovan Bratislava 4:2 (1:1)
6. so 14.9.2019  Nitra  FK Senica 2:0 (1:0)
6. so 14.9.2019  FK Železiarne Podbrezová  FK Poprad 5:0 (1:0)
6. so 14.9.2019  MFK Ružomberok  ŠK Slovan Bratislava 1:0 (1:0)
6. so 14.9.2019  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)
6. so 14.9.2019  Žilina  Trenčín 2:0 (0:0)
6. ne 15.9.2019  Michalovce  Banská Bystrica 1:1 (1:0)
1. st 18.9.2019  Banská Bystrica  ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:5)
7. so 21.9.2019  Banská Bystrica  Žilina 0:2  
7. so 21.9.2019  Trenčín  Dunajská Streda 0:2  
7. so 21.9.2019  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 1:0  
7. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Železiarne Podbrezová 2:1  
7. so 21.9.2019  FK Poprad  Nitra 3:1  
7. so 21.9.2019  FK Senica  Michalovce 2:1 (1:0)
8. so 28.9.2019  FK Senica  Banská Bystrica 13:15  
8. so 28.9.2019  Nitra  ŠK Slovan Bratislava    
8. so 28.9.2019  FK Železiarne Podbrezová  FC Spartak Trnava    
8. so 28.9.2019  MFK Ružomberok  Trenčín    
8. so 28.9.2019  Dunajská Streda  Žilina    
8. ne 29.9.2019  Michalovce  FK Poprad    
3. ut 1.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 15:30  
9. so 5.10.2019  Banská Bystrica  Dunajská Streda    
9. so 5.10.2019  Žilina  MFK Ružomberok    
9. so 5.10.2019  Trenčín  FK Železiarne Podbrezová    
9. so 5.10.2019  FC Spartak Trnava  Nitra    
9. so 5.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Michalovce    
9. so 5.10.2019  FK Poprad  FK Senica 15:15  
10. so 12.10.2019  FK Poprad  Banská Bystrica    
10. so 12.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 13:15  
10. so 12.10.2019  Nitra  Trenčín    
10. so 12.10.2019  FK Železiarne Podbrezová  Žilina    
10. so 12.10.2019  MFK Ružomberok  Dunajská Streda    
10. ne 13.10.2019  Michalovce  FC Spartak Trnava    
11. st 16.10.2019  Banská Bystrica  MFK Ružomberok    
11. st 16.10.2019  Dunajská Streda  FK Železiarne Podbrezová    
11. st 16.10.2019  Žilina  Nitra    
11. st 16.10.2019  Trenčín  Michalovce    
11. st 16.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 15:15  
11. st 16.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Poprad    
13. št 31.10.2019  Banská Bystrica  FK Železiarne Podbrezová    
13. št 31.10.2019  Nitra  MFK Ružomberok    
13. št 31.10.2019  Michalovce  Dunajská Streda    
13. št 31.10.2019  FK Senica  Žilina 13:15  
13. št 31.10.2019  FK Poprad  Trenčín    
13. št 31.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava    
14. so 9.11.2019  FC Spartak Trnava  Banská Bystrica    
14. so 9.11.2019  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava    
14. so 9.11.2019  Žilina  FK Poprad    
14. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FK Senica 13:15  
14. so 9.11.2019  MFK Ružomberok  Michalovce    
14. so 9.11.2019  FK Železiarne Podbrezová  Nitra    
12. so 16.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Banská Bystrica    
12. so 16.11.2019  FC Spartak Trnava  FK Poprad    
12. so 16.11.2019  Trenčín  FK Senica 13:15  
12. so 16.11.2019  Žilina  Michalovce    
12. so 16.11.2019  Dunajská Streda  Nitra    
12. so 16.11.2019  MFK Ružomberok  FK Železiarne Podbrezová    
15. so 23.11.2019  Banská Bystrica  Nitra    
15. so 23.11.2019  FK Senica  MFK Ružomberok 13:15  
15. so 23.11.2019  FK Poprad  Dunajská Streda    
15. so 23.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Žilina    
15. so 23.11.2019  FC Spartak Trnava  Trenčín    
15. ne 24.11.2019  Michalovce  FK Železiarne Podbrezová    
16. so 30.11.2019  Trenčín  Banská Bystrica    
16. so 30.11.2019  Žilina  FC Spartak Trnava    
16. so 30.11.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava    
16. so 30.11.2019  MFK Ružomberok  FK Poprad    
16. so 30.11.2019  FK Železiarne Podbrezová  FK Senica 13:45  
16. so 30.11.2019  Nitra  Michalovce    
17. so 7.12.2019  Banská Bystrica  Michalovce    
17. so 7.12.2019  FK Senica  Nitra 13:15  
17. so 7.12.2019  FK Poprad  FK Železiarne Podbrezová    
17. so 7.12.2019  ŠK Slovan Bratislava  MFK Ružomberok    
17. so 7.12.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda    
17. so 7.12.2019  Trenčín  Žilina    
19. so 29.2.2020  Banská Bystrica  FK Senica 13:15  
19. so 29.2.2020  FK Poprad  Michalovce    
19. so 29.2.2020  ŠK Slovan Bratislava  Nitra    
19. so 29.2.2020  FC Spartak Trnava  FK Železiarne Podbrezová    
19. so 29.2.2020  Trenčín  MFK Ružomberok    
19. so 29.2.2020  Žilina  Dunajská Streda    
20. so 7.3.2020  Dunajská Streda  Banská Bystrica    
20. so 7.3.2020  MFK Ružomberok  Žilina    
20. so 7.3.2020  FK Železiarne Podbrezová  Trenčín    
20. so 7.3.2020  Nitra  FC Spartak Trnava    
20. so 7.3.2020  FK Senica  FK Poprad 13:15  
20. ne 8.3.2020  Michalovce  ŠK Slovan Bratislava    
21. so 14.3.2020  Banská Bystrica  FK Poprad    
21. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 13:15  
21. so 14.3.2020  FC Spartak Trnava  Michalovce    
21. so 14.3.2020  Trenčín  Nitra    
21. so 14.3.2020  Žilina  FK Železiarne Podbrezová    
21. so 14.3.2020  Dunajská Streda  MFK Ružomberok    
22. so 21.3.2020  MFK Ružomberok  Banská Bystrica    
22. so 21.3.2020  FK Železiarne Podbrezová  Dunajská Streda    
22. so 21.3.2020  Nitra  Žilina    
22. so 21.3.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava 13:15  
22. so 21.3.2020  FK Poprad  ŠK Slovan Bratislava    
22. ne 22.3.2020  Michalovce  Trenčín    
23. so 4.4.2020  Banská Bystrica  ŠK Slovan Bratislava    
23. so 4.4.2020  FK Poprad  FC Spartak Trnava    
23. so 4.4.2020  FK Senica  Trenčín 13:15  
23. so 4.4.2020  Nitra  Dunajská Streda    
23. so 4.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  MFK Ružomberok    
23. ne 5.4.2020  Michalovce  Žilina    
24. st 8.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  Banská Bystrica    
24. st 8.4.2020  MFK Ružomberok  Nitra    
24. st 8.4.2020  Dunajská Streda  Michalovce    
24. st 8.4.2020  Žilina  FK Senica 15:45  
24. st 8.4.2020  Trenčín  FK Poprad    
24. st 8.4.2020  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava    
25. so 18.4.2020  Banská Bystrica  FC Spartak Trnava    
25. so 18.4.2020  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín    
25. so 18.4.2020  FK Poprad  Žilina    
25. so 18.4.2020  FK Senica  Dunajská Streda 13:15  
25. so 18.4.2020  Nitra  FK Železiarne Podbrezová    
25. ne 19.4.2020  Michalovce  MFK Ružomberok    
26. so 25.4.2020  FK Železiarne Podbrezová  Michalovce    
26. so 25.4.2020  Nitra  Banská Bystrica    
26. so 25.4.2020  MFK Ružomberok  FK Senica 13:15  
26. so 25.4.2020  Dunajská Streda  FK Poprad    
26. so 25.4.2020  Žilina  ŠK Slovan Bratislava    
26. so 25.4.2020  Trenčín  FC Spartak Trnava    
27. so 2.5.2020  Banská Bystrica  Trenčín    
27. so 2.5.2020  FC Spartak Trnava  Žilina    
27. so 2.5.2020  FK Senica  FK Železiarne Podbrezová 13:15  
27. so 2.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda    
27. so 2.5.2020  FK Poprad  MFK Ružomberok    
27. ne 3.5.2020  Michalovce  Nitra    
28. so 9.5.2020  Nitra  FK Senica 13:15  
28. so 9.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  FK Poprad    
28. so 9.5.2020  MFK Ružomberok  ŠK Slovan Bratislava    
28. so 9.5.2020  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava    
28. so 9.5.2020  Žilina  Trenčín    
28. ne 10.5.2020  Michalovce  Banská Bystrica    
18. so 16.5.2020  Žilina  Banská Bystrica    
18. so 16.5.2020  Dunajská Streda  Trenčín    
18. so 16.5.2020  MFK Ružomberok  FC Spartak Trnava    
18. so 16.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  ŠK Slovan Bratislava    
18. so 16.5.2020  Nitra  FK Poprad    
18. ne 17.5.2020  Michalovce  FK Senica 12:45  
29. so 23.5.2020  Banská Bystrica  Žilina    
29. so 23.5.2020  Trenčín  Dunajská Streda    
29. so 23.5.2020  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok    
29. so 23.5.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Železiarne Podbrezová    
29. so 23.5.2020  FK Poprad  Nitra    
29. so 23.5.2020  FK Senica  Michalovce 13:15  
30. so 30.5.2020  FK Senica  Banská Bystrica 13:15  
30. so 30.5.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava    
30. so 30.5.2020  FK Železiarne Podbrezová  FC Spartak Trnava    
30. so 30.5.2020  MFK Ružomberok  Trenčín    
30. so 30.5.2020  Dunajská Streda  Žilina    
30. ne 31.5.2020  Michalovce  FK Poprad    
31. so 6.6.2020  Banská Bystrica  Dunajská Streda    
31. so 6.6.2020  Žilina  MFK Ružomberok    
31. so 6.6.2020  Trenčín  FK Železiarne Podbrezová    
31. so 6.6.2020  FC Spartak Trnava  Nitra    
31. so 6.6.2020  ŠK Slovan Bratislava  Michalovce    
31. so 6.6.2020  FK Poprad  FK Senica 13:15  
32. ut 9.6.2020  FK Poprad  Banská Bystrica    
32. ut 9.6.2020  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 16:45  
32. ut 9.6.2020  Michalovce  FC Spartak Trnava    
32. ut 9.6.2020  Nitra  Trenčín    
32. ut 9.6.2020  FK Železiarne Podbrezová  Žilina    
32. ut 9.6.2020  MFK Ružomberok  Dunajská Streda    
33. so 13.6.2020  Banská Bystrica  MFK Ružomberok    
33. so 13.6.2020  Dunajská Streda  FK Železiarne Podbrezová    
33. so 13.6.2020  Žilina  Nitra    
33. so 13.6.2020  Trenčín  Michalovce    
33. so 13.6.2020  FC Spartak Trnava  FK Senica 13:15  
33. so 13.6.2020  ŠK Slovan Bratislava  FK Poprad    
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu