1. liga starší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. st 21.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  SDM Domino 3:1 (1:1)
1. pi 23.8.2019  Inter Bratislava  MŠK Púchov 1:1 (0:0)
1. so 24.8.2019  Dunajská Streda  Prievidza 6:0 (4:0)
1. so 24.8.2019  FK Senica  Dubnica 3:0 (1:0)
1. so 24.8.2019  Nitra  Karlova Ves 2:0 (0:0)
1. so 24.8.2019  FC Spartak Trnava  Skalica 2:3 (0:1)
1. ne 25.8.2019  Trenčín  Levice 9:0 (2:0)
1. ne 25.8.2019  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:1 (1:1)
2. št 29.8.2019  MŠK Púchov  FK Senica 2:1 (2:1)
2. pi 30.8.2019  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 2:6 (2:4)
2. pi 30.8.2019  SDM Domino  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
2. so 31.8.2019  Karlova Ves  Inter Bratislava 0:0  
2. so 31.8.2019  Skalica  Dunajská Streda 2:8 (1:2)
2. ne 1.9.2019  Levice  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:1 (3:0)
2. ne 1.9.2019  Dubnica  FC Petržalka 0:6 (0:2)
2. ne 1.9.2019  Prievidza  Nitra 2:7 (2:1)
3. so 7.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Levice 12:0 (4:0)
3. so 7.9.2019  Dunajská Streda  SDM Domino 7:0 (5:0)
3. so 7.9.2019  Inter Bratislava  Prievidza 2:0 (0:0)
3. so 7.9.2019  FK Senica  Karlova Ves 0:2 (0:0)
3. so 7.9.2019  FC Petržalka  MŠK Púchov 4:1 (2:1)
3. so 7.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dubnica 5:0 (4:0)
3. st 11.9.2019  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:3 (0:1)
3. št 12.9.2019  Nitra  Skalica 5:1 (3:1)
4. št 19.9.2019  MŠK Púchov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:3 (1:2)
4. pi 20.9.2019  Trenčín  Dunajská Streda 14:00  
4. so 21.9.2019  Karlova Ves  FC Petržalka 10:00  
4. so 21.9.2019  Skalica  Inter Bratislava 10:00  
4. so 21.9.2019  SDM Domino  Nitra 10:00  
4. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 10:00  
4. ne 22.9.2019  Levice  Dubnica 10:00  
4. ne 22.9.2019  Prievidza  FK Senica 10:00  
5. pi 27.9.2019  Nitra  Trenčín 14:00  
5. pi 27.9.2019  FC Petržalka  Prievidza 16:00  
5. so 28.9.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
5. so 28.9.2019  Inter Bratislava  SDM Domino 10:00  
5. so 28.9.2019  FK Senica  Skalica 10:00  
5. so 28.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Karlova Ves 10:00  
5. ne 29.9.2019  FC Spartak Trnava  Levice 10:00  
5. ne 29.9.2019  Dubnica  MŠK Púchov 10:00  
6. so 5.10.2019  Karlova Ves  Dubnica 10:00  
6. so 5.10.2019  Skalica  FC Petržalka 10:00  
6. so 5.10.2019  SDM Domino  FK Senica 10:00  
6. so 5.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 10:00  
6. ne 6.10.2019  Levice  MŠK Púchov 10:00  
6. ne 6.10.2019  Prievidza  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
6. ne 6.10.2019  Trenčín  Inter Bratislava 10:00  
6. ne 6.10.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 10:00  
7. pi 11.10.2019  FC Petržalka  SDM Domino 18:00  
7. so 12.10.2019  Dunajská Streda  Levice 10:00  
7. so 12.10.2019  Inter Bratislava  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
7. so 12.10.2019  FK Senica  Trenčín 10:00  
7. so 12.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Skalica 10:00  
7. ne 13.10.2019  Nitra  FC Spartak Trnava 10:00  
7. ne 13.10.2019  Dubnica  Prievidza 10:00  
7. ne 13.10.2019  MŠK Púchov  Karlova Ves 10:00  
8. so 19.10.2019  Skalica  Dubnica 10:00  
8. so 19.10.2019  SDM Domino  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
8. so 19.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 10:00  
8. so 19.10.2019  Dunajská Streda  Nitra 10:00  
8. ne 20.10.2019  Levice  Karlova Ves 10:00  
8. ne 20.10.2019  Prievidza  MŠK Púchov 10:00  
8. ne 20.10.2019  Trenčín  FC Petržalka 10:00  
8. ne 20.10.2019  FC Spartak Trnava  Inter Bratislava 10:00  
9. pi 25.10.2019  FC Petržalka  ŠK Slovan Bratislava 18:00  
9. so 26.10.2019  Inter Bratislava  Dunajská Streda 10:00  
9. so 26.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 10:00  
9. so 26.10.2019  Nitra  Levice 13:00  
9. so 26.10.2019  Karlova Ves  Prievidza 14:00  
9. ne 27.10.2019  FK Senica  FC Spartak Trnava 10:00  
9. ne 27.10.2019  Dubnica  SDM Domino 10:00  
9. ne 27.10.2019  MŠK Púchov  Skalica 10:00  
10. st 30.10.2019  Levice  Prievidza 11:30  
10. st 30.10.2019  Skalica  Karlova Ves 11:30  
10. st 30.10.2019  Skalica  Karlova Ves 11:30  
10. st 30.10.2019  SDM Domino  MŠK Púchov 11:30  
10. st 30.10.2019  FC Spartak Trnava  Dubnica 11:30  
10. st 30.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 11:30  
10. st 30.10.2019  FC Spartak Trnava  FC Petržalka 11:30  
10. st 30.10.2019  Dunajská Streda  FK Senica 11:30  
10. st 30.10.2019  Nitra  Inter Bratislava 11:30  
11. pi 8.11.2019  FC Petržalka  Dunajská Streda 17:00  
11. so 9.11.2019  Inter Bratislava  Levice 10:00  
11. so 9.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 10:00  
11. ne 10.11.2019  FK Senica  Nitra 10:00  
11. ne 10.11.2019  Dubnica  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
11. ne 10.11.2019  MŠK Púchov  Trenčín 10:00  
11. ne 10.11.2019  Karlova Ves  SDM Domino 10:00  
11. ne 10.11.2019  Prievidza  Skalica 10:00  
12. so 16.11.2019  SDM Domino  Prievidza 10:00  
12. so 16.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  MŠK Púchov 10:00  
12. so 16.11.2019  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
12. so 16.11.2019  Nitra  FC Petržalka 10:00  
12. so 16.11.2019  Inter Bratislava  FK Senica 10:00  
12. ne 17.11.2019  Levice  Skalica 10:00  
12. ne 17.11.2019  Trenčín  Karlova Ves 10:00  
12. ne 17.11.2019  FC Spartak Trnava  Dubnica 10:00  
13. so 14.3.2020  FK Senica  Levice 10:00  
13. so 14.3.2020  FC Petržalka  Inter Bratislava 10:00  
13. so 14.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 10:00  
13. so 14.3.2020  Karlova Ves  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
13. so 14.3.2020  Skalica  SDM Domino 10:00  
13. ne 15.3.2020  Dubnica  Dunajská Streda 10:00  
13. ne 15.3.2020  MŠK Púchov  FC Spartak Trnava 10:00  
13. ne 15.3.2020  Prievidza  Trenčín 10:00  
14. so 21.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Prievidza 10:00  
14. so 21.3.2020  Dunajská Streda  MŠK Púchov 10:00  
14. so 21.3.2020  Nitra  Dubnica 10:00  
14. so 21.3.2020  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
14. so 21.3.2020  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
14. so 21.3.2020  FK Senica  FC Petržalka 10:00  
14. ne 22.3.2020  Levice  SDM Domino 10:00  
14. ne 22.3.2020  Trenčín  Skalica 10:00  
14. ne 22.3.2020  FC Spartak Trnava  Karlova Ves 10:00  
15. so 28.3.2020  FC Petržalka  Levice 10:00  
15. so 28.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 10:00  
15. so 28.3.2020  Karlova Ves  Dunajská Streda 10:00  
15. so 28.3.2020  Skalica  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
15. so 28.3.2020  SDM Domino  Trenčín 10:00  
15. ne 29.3.2020  Dubnica  Inter Bratislava 10:00  
15. ne 29.3.2020  MŠK Púchov  Nitra 10:00  
15. ne 29.3.2020  Prievidza  FC Spartak Trnava 10:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu