1. liga starší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. st 21.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  SDM Domino 0:0  
1. pi 23.8.2019  Inter Bratislava  MŠK Púchov 7:0 (2:0)
1. so 24.8.2019  Dunajská Streda  Prievidza 12:0 (6:0)
1. so 24.8.2019  FK Senica  Dubnica 3:2 (2:2)
1. so 24.8.2019  Nitra  Karlova Ves 6:0 (3:0)
1. so 24.8.2019  FC Spartak Trnava  Skalica 14:1 (6:0)
1. ne 25.8.2019  Trenčín  Levice 17:0 (9:0)
1. ne 25.8.2019  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:2 (1:1)
2. št 29.8.2019  MŠK Púchov  FK Senica 0:2 (0:0)
2. pi 30.8.2019  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
2. pi 30.8.2019  SDM Domino  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
2. so 31.8.2019  Karlova Ves  Inter Bratislava 0:1 (0:1)
2. so 31.8.2019  Skalica  Dunajská Streda 1:4 (1:1)
2. ne 1.9.2019  Levice  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:4 (0:2)
2. ne 1.9.2019  Dubnica  FC Petržalka 2:4 (1:0)
2. ne 1.9.2019  Prievidza  Nitra 2:6 (2:2)
3. so 7.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Levice 12:0 (7:0)
3. so 7.9.2019  Dunajská Streda  SDM Domino 5:1 (2:0)
3. so 7.9.2019  Inter Bratislava  Prievidza 2:3 (0:2)
3. so 7.9.2019  FK Senica  Karlova Ves 2:2 (2:2)
3. so 7.9.2019  FC Petržalka  MŠK Púchov 10:1 (5:1)
3. so 7.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dubnica 2:2 (2:2)
3. st 11.9.2019  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:3 (0:2)
3. št 12.9.2019  Nitra  Skalica 14:0 (5:0)
4. št 19.9.2019  MŠK Púchov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:1 (0:1)
4. pi 20.9.2019  Trenčín  Dunajská Streda 1:1 (1:1)
4. so 21.9.2019  Karlova Ves  FC Petržalka 3:0 (2:0)
4. so 21.9.2019  Skalica  Inter Bratislava 0:4 (0:2)
4. so 21.9.2019  SDM Domino  Nitra 0:3 (0:1)
4. so 21.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 5:0 (3:0)
4. ne 22.9.2019  Levice  Dubnica 0:12 (0:5)
4. ne 22.9.2019  Prievidza  FK Senica 1:1 (1:1)
5. pi 27.9.2019  Nitra  Trenčín 3:5 (1:1)
5. pi 27.9.2019  FC Petržalka  Prievidza 9:0 (4:0)
5. so 28.9.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 1:2 (1:0)
5. so 28.9.2019  Inter Bratislava  SDM Domino 1:0 (1:0)
5. so 28.9.2019  FK Senica  Skalica 3:1 (2:0)
5. ne 29.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Karlova Ves 4:4 (1:1)
5. ne 29.9.2019  FC Spartak Trnava  Levice 13:0 (4:0)
5. ne 29.9.2019  Dubnica  MŠK Púchov 6:0 (2:0)
6. pi 4.10.2019  Skalica  FC Petržalka 1:8 (1:6)
6. so 5.10.2019  Karlova Ves  Dubnica 2:1 (2:0)
6. so 5.10.2019  SDM Domino  FK Senica 0:1 (0:1)
6. ne 6.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 2:8 (0:6)
6. ne 6.10.2019  Levice  MŠK Púchov 2:3 (1:2)
6. ne 6.10.2019  Prievidza  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:3 (1:1)
6. ne 6.10.2019  Trenčín  Inter Bratislava 1:0 (0:0)
6. ne 6.10.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 0:2 (0:0)
7. št 10.10.2019  MŠK Púchov  Karlova Ves 1:2 (0:1)
7. pi 11.10.2019  FC Petržalka  SDM Domino 1:0 (0:0)
7. so 12.10.2019  Dunajská Streda  Levice 10:0 (4:0)
7. so 12.10.2019  Inter Bratislava  ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:3)
7. so 12.10.2019  FK Senica  Trenčín 0:0  
7. ne 13.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Skalica 2:0 (1:0)
7. ne 13.10.2019  Nitra  FC Spartak Trnava 2:1 (0:0)
7. ne 13.10.2019  Dubnica  Prievidza 1:3 (1:1)
8. so 19.10.2019  Skalica  Dubnica 1:2 (0:0)
8. so 19.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 7:0 (3:0)
8. so 19.10.2019  Dunajská Streda  Nitra 3:2 (1:0)
8. ne 20.10.2019  SDM Domino  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:0 (1:0)
8. ne 20.10.2019  Levice  Karlova Ves 1:6 (0:4)
8. ne 20.10.2019  Prievidza  MŠK Púchov 2:2 (1:0)
8. ne 20.10.2019  Trenčín  FC Petržalka 2:2 (2:1)
8. ne 20.10.2019  FC Spartak Trnava  Inter Bratislava 0:4 (0:2)
9. st 23.10.2019  MŠK Púchov  Skalica 3:1 (2:1)
9. pi 25.10.2019  FC Petržalka  ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:0)
9. so 26.10.2019  Inter Bratislava  Dunajská Streda 2:2 (1:0)
9. so 26.10.2019  Nitra  Levice 13:0 (7:0)
9. ne 27.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 2:10 (0:3)
9. ne 27.10.2019  Karlova Ves  Prievidza 3:0 (1:0)
9. ne 27.10.2019  FK Senica  FC Spartak Trnava 4:2 (2:1)
9. ne 27.10.2019  Dubnica  SDM Domino 3:4 (3:1)
10. ut 29.10.2019  Dunajská Streda  FK Senica 2:2 (2:1)
10. st 30.10.2019  Levice  Prievidza 1:8 (0:4)
10. st 30.10.2019  Skalica  Karlova Ves 0:3 (0:1)
10. st 30.10.2019  Trenčín  Dubnica 9:2 (3:2)
10. st 30.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 7:0 (3:0)
10. st 30.10.2019  Nitra  Inter Bratislava 5:1 (4:0)
10. št 31.10.2019  SDM Domino  MŠK Púchov 4:0 (2:0)
11. pi 8.11.2019  FC Petržalka  Dunajská Streda 2:2 (1:1)
11. pi 8.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 2:3 (1:0)
11. pi 8.11.2019  MŠK Púchov  Trenčín 1:10 (0:5)
11. so 9.11.2019  Inter Bratislava  Levice 7:1 (4:0)
11. so 9.11.2019  FK Senica  Nitra 0:3 (0:2)
11. ne 10.11.2019  Dubnica  ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:1)
11. ne 10.11.2019  Karlova Ves  SDM Domino 0:1 (0:1)
11. ut 12.11.2019  Prievidza  Skalica 3:1 (1:0)
12. št 14.11.2019  FC Spartak Trnava  Dubnica 3:1 (1:1)
12. so 16.11.2019  SDM Domino  Prievidza 6:1 (3:1)
12. so 16.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  MŠK Púchov 6:0 (1:0)
12. so 16.11.2019  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:1 (1:0)
12. so 16.11.2019  Nitra  FC Petržalka 2:3 (0:2)
12. so 16.11.2019  Inter Bratislava  FK Senica 3:1 (1:1)
12. ne 17.11.2019  Levice  Skalica 3:3 (1:3)
12. ne 17.11.2019  Trenčín  Karlova Ves 3:0 (0:0)
10. ne 24.11.2019  FC Spartak Trnava  FC Petržalka 1:3 (0:1)
13. so 14.3.2020  FK Senica  Levice 12:00  
13. so 14.3.2020  FC Petržalka  Inter Bratislava    
13. so 14.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra    
13. so 14.3.2020  Karlova Ves  ŠK Slovan Bratislava    
13. so 14.3.2020  Skalica  SDM Domino    
13. ne 15.3.2020  Dubnica  Dunajská Streda    
13. ne 15.3.2020  MŠK Púchov  FC Spartak Trnava    
13. ne 15.3.2020  Prievidza  Trenčín    
14. so 21.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Prievidza    
14. so 21.3.2020  Dunajská Streda  MŠK Púchov    
14. so 21.3.2020  Nitra  Dubnica    
14. so 21.3.2020  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
14. so 21.3.2020  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
14. so 21.3.2020  FK Senica  FC Petržalka 12:00  
14. ne 22.3.2020  Levice  SDM Domino    
14. ne 22.3.2020  Trenčín  Skalica    
14. ne 22.3.2020  FC Spartak Trnava  Karlova Ves    
15. so 28.3.2020  FC Petržalka  Levice    
15. so 28.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 12:00  
15. so 28.3.2020  Karlova Ves  Dunajská Streda    
15. so 28.3.2020  Skalica  ŠK Slovan Bratislava    
15. so 28.3.2020  SDM Domino  Trenčín    
15. ne 29.3.2020  Dubnica  Inter Bratislava    
15. ne 29.3.2020  MŠK Púchov  Nitra    
15. ne 29.3.2020  Prievidza  FC Spartak Trnava    
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš
Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

14.12. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

10.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu