1. liga mladší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. št 22.8.2019  SDM Domino  ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:1)
1. so 24.8.2019  Karlova Ves  Nitra 5:1 (1:1)
1. ne 25.8.2019  Skalica  FC Spartak Trnava 0:13 (0:6)
1. ne 25.8.2019  Prievidza  Dunajská Streda 6:1 (3:1)
1. ne 25.8.2019  Dubnica  FK Senica 3:2 (2:1)
1. ut 27.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 3:5 (2:0)
1. st 28.8.2019  Levice  Trenčín 1:8 (0:6)
2. št 29.8.2019  FC Petržalka  Dubnica 7:0 (3:0)
2. št 29.8.2019  Nitra  Prievidza 3:2 (1:2)
2. so 31.8.2019  Dunajská Streda  Skalica 15:2 (6:1)
2. so 31.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 4:1  
2. ne 1.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Levice 4:0 (1:0)
2. ne 1.9.2019  FK Senica  MŠK Púchov 1:0 (0:0)
2. ne 1.9.2019  Inter Bratislava  Karlova Ves 3:2 (1:1)
2. ne 1.9.2019  FC Spartak Trnava  SDM Domino 12:0 (7:0)
1. st 4.9.2019  MŠK Púchov  Inter Bratislava 2:2 (2:2)
3. so 7.9.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
3. so 7.9.2019  Karlova Ves  FK Senica 5:2 (3:0)
3. so 7.9.2019  Dubnica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:5 (0:2)
3. ne 8.9.2019  Levice  ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
3. ne 8.9.2019  Skalica  Nitra 4:5 (2:3)
3. ne 8.9.2019  Prievidza  Inter Bratislava 3:2 (3:1)
3. ne 8.9.2019  MŠK Púchov  FC Petržalka 4:8 (3:4)
3. ne 8.9.2019  SDM Domino  Dunajská Streda 1:3 (1:1)
4. so 21.9.2019  Dubnica  Levice 10:00  
4. so 21.9.2019  FC Petržalka  Karlova Ves 10:00  
4. so 21.9.2019  Dunajská Streda  Trenčín 10:00  
4. ne 22.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MŠK Púchov 10:00  
4. ne 22.9.2019  FK Senica  Prievidza 10:00  
4. ne 22.9.2019  Inter Bratislava  Skalica 10:00  
4. ne 22.9.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
4. ne 22.9.2019  Nitra  SDM Domino 13:00  
5. pi 27.9.2019  Skalica  FK Senica 15:00  
5. so 28.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 10:00  
5. so 28.9.2019  Trenčín  Nitra 10:00  
5. so 28.9.2019  Karlova Ves  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
5. ne 29.9.2019  Levice  FC Spartak Trnava 10:00  
5. ne 29.9.2019  Prievidza  FC Petržalka 10:00  
5. ne 29.9.2019  MŠK Púchov  Dubnica 10:00  
5. ne 29.9.2019  SDM Domino  Inter Bratislava 10:00  
6. so 5.10.2019  Dubnica  Karlova Ves 10:00  
6. so 5.10.2019  FC Petržalka  Skalica 10:00  
6. so 5.10.2019  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 10:00  
6. ne 6.10.2019  MŠK Púchov  Levice 10:00  
6. ne 6.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Prievidza 10:00  
6. ne 6.10.2019  FK Senica  SDM Domino 10:00  
6. ne 6.10.2019  Inter Bratislava  Trenčín 10:00  
6. ne 6.10.2019  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 13:00  
7. so 12.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Inter Bratislava 10:00  
7. so 12.10.2019  Trenčín  FK Senica 10:00  
7. so 12.10.2019  Karlova Ves  MŠK Púchov 10:00  
7. ne 13.10.2019  Levice  Dunajská Streda 10:00  
7. ne 13.10.2019  FC Spartak Trnava  Nitra 10:00  
7. ne 13.10.2019  Skalica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
7. ne 13.10.2019  Prievidza  Dubnica 10:00  
7. ne 13.10.2019  SDM Domino  FC Petržalka 12:00  
8. so 19.10.2019  Karlova Ves  Levice 10:00  
8. so 19.10.2019  Dubnica  Skalica 10:00  
8. so 19.10.2019  FC Petržalka  Trenčín 10:00  
8. ne 20.10.2019  MŠK Púchov  Prievidza 10:00  
8. ne 20.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  SDM Domino 10:00  
8. ne 20.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
8. ne 20.10.2019  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 10:00  
8. ne 20.10.2019  Nitra  Dunajská Streda 13:00  
9. so 26.10.2019  Dunajská Streda  Inter Bratislava 10:00  
9. so 26.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 10:00  
9. so 26.10.2019  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
9. ne 27.10.2019  Levice  Nitra 10:00  
9. ne 27.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 10:00  
9. ne 27.10.2019  Skalica  MŠK Púchov 10:00  
9. ne 27.10.2019  Prievidza  Karlova Ves 10:00  
9. ne 27.10.2019  SDM Domino  Dubnica 12:00  
10. st 30.10.2019  Prievidza  Levice 11:30  
10. st 30.10.2019  Karlova Ves  Skalica 11:30  
10. st 30.10.2019  MŠK Púchov  SDM Domino 11:30  
10. st 30.10.2019  Dubnica  Trenčín 11:30  
10. st 30.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 11:30  
10. st 30.10.2019  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 11:30  
10. st 30.10.2019  FK Senica  Dunajská Streda 11:30  
10. st 30.10.2019  Inter Bratislava  Nitra 11:30  
11. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FC Petržalka 10:00  
11. so 9.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dubnica 10:00  
11. so 9.11.2019  Trenčín  MŠK Púchov 10:00  
11. ne 10.11.2019  Levice  Inter Bratislava 10:00  
11. ne 10.11.2019  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
11. ne 10.11.2019  Skalica  Prievidza 10:00  
11. ne 10.11.2019  SDM Domino  Karlova Ves 12:00  
11. ne 10.11.2019  Nitra  FK Senica 13:00  
12. so 16.11.2019  Prievidza  SDM Domino 10:00  
12. so 16.11.2019  Karlova Ves  Trenčín 10:00  
12. so 16.11.2019  Dubnica  FC Spartak Trnava 10:00  
12. so 16.11.2019  FC Petržalka  Nitra 10:00  
12. ne 17.11.2019  Skalica  Levice 10:00  
12. ne 17.11.2019  MŠK Púchov  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
12. ne 17.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 10:00  
12. ne 17.11.2019  FK Senica  Inter Bratislava 10:00  
13. so 14.3.2020  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
13. so 14.3.2020  Dunajská Streda  Dubnica 10:00  
13. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves 10:00  
13. so 14.3.2020  Trenčín  Prievidza 10:00  
13. ne 15.3.2020  Levice  FK Senica 10:00  
13. ne 15.3.2020  Inter Bratislava  FC Petržalka 10:00  
13. ne 15.3.2020  FC Spartak Trnava  MŠK Púchov 10:00  
13. ne 15.3.2020  SDM Domino  Skalica 12:00  
14. so 21.3.2020  Prievidza  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
14. so 21.3.2020  Karlova Ves  FC Spartak Trnava 10:00  
14. so 21.3.2020  Dubnica  Nitra 10:00  
14. ne 22.3.2020  Skalica  Trenčín 10:00  
14. ne 22.3.2020  MŠK Púchov  Dunajská Streda 10:00  
14. ne 22.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Inter Bratislava 10:00  
14. ne 22.3.2020  FC Petržalka  FK Senica 10:00  
14. ne 22.3.2020  SDM Domino  Levice 12:00  
15. so 28.3.2020  Nitra  MŠK Púchov 10:00  
15. so 28.3.2020  Dunajská Streda  Karlova Ves 10:00  
15. so 28.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Skalica 10:00  
15. so 28.3.2020  Trenčín  SDM Domino 10:00  
15. ne 29.3.2020  Levice  FC Petržalka 10:00  
15. ne 29.3.2020  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
15. ne 29.3.2020  Inter Bratislava  Dubnica 10:00  
15. ne 29.3.2020  FC Spartak Trnava  Prievidza 10:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

12.9. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu