1. liga mladší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. št 22.8.2019  SDM Domino  ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:1)
1. so 24.8.2019  Karlova Ves  Nitra 5:1 (1:1)
1. ne 25.8.2019  Skalica  FC Spartak Trnava 0:13 (0:6)
1. ne 25.8.2019  Prievidza  Dunajská Streda 6:1 (3:1)
1. ne 25.8.2019  Dubnica  FK Senica 3:2 (2:1)
1. ut 27.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 3:5 (2:0)
1. st 28.8.2019  Levice  Trenčín 1:8 (0:6)
2. št 29.8.2019  FC Petržalka  Dubnica 7:0 (3:0)
2. št 29.8.2019  Nitra  Prievidza 3:2 (1:2)
2. so 31.8.2019  Dunajská Streda  Skalica 15:2 (6:1)
2. so 31.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 4:1 (3:1)
2. ne 1.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Levice 4:0 (1:0)
2. ne 1.9.2019  FK Senica  MŠK Púchov 1:0 (0:0)
2. ne 1.9.2019  Inter Bratislava  Karlova Ves 3:2 (1:1)
2. ne 1.9.2019  FC Spartak Trnava  SDM Domino 12:0 (7:0)
1. st 4.9.2019  MŠK Púchov  Inter Bratislava 2:2 (2:2)
3. so 7.9.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 0:1 (0:0)
3. so 7.9.2019  Karlova Ves  FK Senica 5:2 (3:0)
3. so 7.9.2019  Dubnica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:5 (0:2)
3. ne 8.9.2019  Levice  ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
3. ne 8.9.2019  Skalica  Nitra 4:5 (2:3)
3. ne 8.9.2019  Prievidza  Inter Bratislava 3:2 (3:1)
3. ne 8.9.2019  MŠK Púchov  FC Petržalka 4:8 (3:4)
3. ne 8.9.2019  SDM Domino  Dunajská Streda 1:3 (1:1)
4. so 21.9.2019  Dubnica  Levice 1:7 (0:4)
4. so 21.9.2019  FC Petržalka  Karlova Ves 0:3 (0:1)
4. so 21.9.2019  Dunajská Streda  Trenčín 0:4 (0:2)
4. ne 22.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MŠK Púchov 1:2 (0:1)
4. ne 22.9.2019  FK Senica  Prievidza 0:0  
4. ne 22.9.2019  Inter Bratislava  Skalica 8:1 (6:0)
4. ne 22.9.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
4. ne 22.9.2019  Nitra  SDM Domino 4:1 (0:0)
5. št 26.9.2019  MŠK Púchov  Dubnica 10:0 (0:0)
5. so 28.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 11:0 (4:0)
5. so 28.9.2019  Trenčín  Nitra 2:2 (1:0)
5. ne 29.9.2019  Karlova Ves  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:3 (2:1)
5. ne 29.9.2019  Levice  FC Spartak Trnava 0:3 (0:2)
5. ne 29.9.2019  Prievidza  FC Petržalka 0:1 (0:1)
5. ne 29.9.2019  SDM Domino  Inter Bratislava 1:1 (1:0)
5. st 2.10.2019  Skalica  FK Senica 1:3 (1:1)
6. so 5.10.2019  Dubnica  Karlova Ves 0:6 (0:3)
6. so 5.10.2019  FC Petržalka  Skalica 12:1 (5:1)
6. so 5.10.2019  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 1:6 (1:2)
6. so 5.10.2019  MŠK Púchov  Levice 4:1 (2:0)
6. ne 6.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Prievidza 1:2 (1:2)
6. ne 6.10.2019  FK Senica  SDM Domino 0:2 (0:0)
6. ne 6.10.2019  Inter Bratislava  Trenčín 1:3 (1:0)
6. ne 6.10.2019  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 1:7 (0:3)
7. so 12.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Inter Bratislava 3:0 (1:0)
7. so 12.10.2019  Karlova Ves  MŠK Púchov 4:1 (2:0)
7. so 12.10.2019  FC Spartak Trnava  Nitra 3:1 (1:0)
7. ne 13.10.2019  Trenčín  FK Senica 2:2 (1:2)
7. ne 13.10.2019  Levice  Dunajská Streda 4:0 (3:0)
7. ne 13.10.2019  Skalica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:10 (0:4)
7. ne 13.10.2019  Prievidza  Dubnica 4:3 (3:1)
7. ne 13.10.2019  SDM Domino  FC Petržalka 0:2 (0:0)
8. so 19.10.2019  Karlova Ves  Levice 5:2 (1:2)
8. so 19.10.2019  Dubnica  Skalica 2:3 (1:1)
8. so 19.10.2019  FC Petržalka  Trenčín 4:2 (0:2)
8. so 19.10.2019  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 1:4 (1:3)
8. ne 20.10.2019  MŠK Púchov  Prievidza 3:1 (0:1)
8. ne 20.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  SDM Domino 4:0 (1:0)
8. ne 20.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 1:1 (1:0)
8. ne 20.10.2019  Nitra  Dunajská Streda 10:3 (5:2)
9. št 24.10.2019  Levice  Nitra 3:3 (3:3)
9. so 26.10.2019  Dunajská Streda  Inter Bratislava 1:1 (0:0)
9. so 26.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 1:1 (1:1)
9. so 26.10.2019  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:1 (1:0)
9. ne 27.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 11:0 (5:0)
9. ne 27.10.2019  Skalica  MŠK Púchov 4:3 (2:1)
9. ne 27.10.2019  Prievidza  Karlova Ves 3:0 (2:0)
9. ne 27.10.2019  SDM Domino  Dubnica 5:1 (3:0)
10. ut 29.10.2019  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 0:3 (0:2)
10. st 30.10.2019  Prievidza  Levice 4:0 (2:0)
10. st 30.10.2019  Karlova Ves  Skalica 9:0 (3:0)
10. st 30.10.2019  MŠK Púchov  SDM Domino 6:1 (3:1)
10. st 30.10.2019  Dubnica  Trenčín 0:11 (0:6)
10. st 30.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
10. st 30.10.2019  Inter Bratislava  Nitra 2:0 (1:0)
10. ut 5.11.2019  FK Senica  Dunajská Streda 0:1 (0:0)
11. št 7.11.2019  Nitra  FK Senica 5:0 (2:0)
11. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FC Petržalka 3:1 (3:1)
11. so 9.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dubnica 9:0 (3:0)
11. so 9.11.2019  Trenčín  MŠK Púchov 6:0 (0:0)
11. ne 10.11.2019  Levice  Inter Bratislava 2:2 (1:0)
11. ne 10.11.2019  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 7:2 (3:1)
11. ne 10.11.2019  Skalica  Prievidza 0:6 (0:3)
11. ne 10.11.2019  SDM Domino  Karlova Ves 2:2 (2:1)
12. so 16.11.2019  Prievidza  SDM Domino 7:0 (2:0)
12. so 16.11.2019  Karlova Ves  Trenčín 1:1 (0:1)
12. so 16.11.2019  Dubnica  FC Spartak Trnava 0:10 (0:6)
12. so 16.11.2019  FC Petržalka  Nitra 5:3 (2:3)
12. ne 17.11.2019  Skalica  Levice 0:5 (0:2)
12. ne 17.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 4:6 (2:0)
12. ne 17.11.2019  FK Senica  Inter Bratislava 0:1 (0:0)
12. št 21.11.2019  MŠK Púchov  ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:1)
13. so 14.3.2020  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
13. so 14.3.2020  Dunajská Streda  Dubnica 10:00  
13. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves 10:00  
13. so 14.3.2020  Trenčín  Prievidza 10:00  
13. ne 15.3.2020  Levice  FK Senica 10:00  
13. ne 15.3.2020  Inter Bratislava  FC Petržalka 10:00  
13. ne 15.3.2020  FC Spartak Trnava  MŠK Púchov 10:00  
13. ne 15.3.2020  SDM Domino  Skalica 12:00  
14. so 21.3.2020  Prievidza  ŠK Slovan Bratislava 10:00  
14. so 21.3.2020  Karlova Ves  FC Spartak Trnava 10:00  
14. so 21.3.2020  Dubnica  Nitra 10:00  
14. ne 22.3.2020  Skalica  Trenčín 10:00  
14. ne 22.3.2020  MŠK Púchov  Dunajská Streda 10:00  
14. ne 22.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Inter Bratislava 10:00  
14. ne 22.3.2020  FC Petržalka  FK Senica 10:00  
14. ne 22.3.2020  SDM Domino  Levice 12:00  
15. so 28.3.2020  Nitra  MŠK Púchov 10:00  
15. so 28.3.2020  Dunajská Streda  Karlova Ves 10:00  
15. so 28.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Skalica 10:00  
15. so 28.3.2020  Trenčín  SDM Domino 10:00  
15. ne 29.3.2020  Levice  FC Petržalka 10:00  
15. ne 29.3.2020  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 10:00  
15. ne 29.3.2020  Inter Bratislava  Dubnica 10:00  
15. ne 29.3.2020  FC Spartak Trnava  Prievidza 10:00  
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš
Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť

14.12. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

Mládež v akcii: Náročná jeseň pre FK Senica U17

10.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu