1. liga mladší žiaci

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. št 22.8.2019  SDM Domino  ŠK Slovan Bratislava 2:33 (2:15)
1. so 24.8.2019  Karlova Ves  Nitra 4:24 (2:13)
1. ne 25.8.2019  Skalica  FC Spartak Trnava 2:16 (1:5)
1. ne 25.8.2019  Prievidza  Dunajská Streda 2:16 (0:7)
1. ne 25.8.2019  Dubnica  FK Senica 4:16 (3:9)
1. ut 27.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 2:24 (1:9)
1. st 28.8.2019  Levice  Trenčín 2:37 (0:8)
2. št 29.8.2019  FC Petržalka  Dubnica 26:2 (10:1)
2. št 29.8.2019  Nitra  Prievidza 30:6 (16:4)
2. so 31.8.2019  Dunajská Streda  Skalica 14:6 (4:3)
2. so 31.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 10:11 (4:5)
2. ne 1.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Levice 12:2 (3:1)
2. ne 1.9.2019  FK Senica  MŠK Púchov 18:9 (6:5)
2. ne 1.9.2019  Inter Bratislava  Karlova Ves 8:3 (4:1)
2. ne 1.9.2019  FC Spartak Trnava  SDM Domino 14:7 (8:4)
1. st 4.9.2019  MŠK Púchov  Inter Bratislava 9:15 (4:6)
3. so 7.9.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 11:5 (5:1)
3. so 7.9.2019  Karlova Ves  FK Senica 4:9 (1:6)
3. so 7.9.2019  Dubnica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 8:7 (4:3)
3. ne 8.9.2019  Levice  ŠK Slovan Bratislava 0:43 (0:28)
3. ne 8.9.2019  Skalica  Nitra 4:20 (3:12)
3. ne 8.9.2019  Prievidza  Inter Bratislava 3:4 (1:3)
3. ne 8.9.2019  MŠK Púchov  FC Petržalka 6:20 (0:16)
3. ne 8.9.2019  SDM Domino  Dunajská Streda 9:19 (5:10)
4. so 21.9.2019  Dubnica  Levice 18:2 (6:0)
4. so 21.9.2019  FC Petržalka  Karlova Ves 10:5 (4:4)
4. so 21.9.2019  Dunajská Streda  Trenčín 6:10 (2:4)
4. ne 22.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MŠK Púchov 4:10 (0:2)
4. ne 22.9.2019  FK Senica  Prievidza 13:5 (4:2)
4. ne 22.9.2019  Inter Bratislava  Skalica 16:0 (7:0)
4. ne 22.9.2019  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 4:10 (4:6)
4. ne 22.9.2019  Nitra  SDM Domino 25:2 (8:1)
5. št 26.9.2019  MŠK Púchov  Dubnica 17:13 (8:6)
5. so 28.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 25:1 (10:1)
5. so 28.9.2019  Trenčín  Nitra 4:11 (0:5)
5. ne 29.9.2019  Karlova Ves  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 16:4 (6:1)
5. ne 29.9.2019  Levice  FC Spartak Trnava 8:27 (3:14)
5. ne 29.9.2019  Prievidza  FC Petržalka 6:5 (2:2)
5. ne 29.9.2019  SDM Domino  Inter Bratislava 2:10 (1:5)
5. st 2.10.2019  Skalica  FK Senica 2:8 (2:3)
6. so 5.10.2019  Dubnica  Karlova Ves 7:11 (5:10)
6. so 5.10.2019  FC Petržalka  Skalica 14:4 (5:2)
6. so 5.10.2019  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 13:16 (6:4)
6. so 5.10.2019  MŠK Púchov  Levice 14:3 (7:1)
6. ne 6.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Prievidza 3:15 (3:6)
6. ne 6.10.2019  FK Senica  SDM Domino 13:9 (8:4)
6. ne 6.10.2019  Inter Bratislava  Trenčín 1:19 (1:9)
6. ne 6.10.2019  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 6:7 (3:3)
7. so 12.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  Inter Bratislava 23:4 (8:2)
7. so 12.10.2019  Karlova Ves  MŠK Púchov 11:2 (6:2)
7. so 12.10.2019  FC Spartak Trnava  Nitra 4:12 (4:4)
7. ne 13.10.2019  Trenčín  FK Senica 4:5 (1:2)
7. ne 13.10.2019  Levice  Dunajská Streda 1:26 (1:14)
7. ne 13.10.2019  Skalica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 8:2 (3:0)
7. ne 13.10.2019  Prievidza  Dubnica 16:11 (9:7)
7. ne 13.10.2019  SDM Domino  FC Petržalka 2:5 (1:2)
8. so 19.10.2019  Karlova Ves  Levice 20:0 (9:0)
8. so 19.10.2019  Dubnica  Skalica 17:5  
8. so 19.10.2019  FC Petržalka  Trenčín 7:10 (2:6)
8. so 19.10.2019  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 9:10 (1:6)
8. ne 20.10.2019  MŠK Púchov  Prievidza 6:19 (4:9)
8. ne 20.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  SDM Domino 3:14 (1:5)
8. ne 20.10.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 4:15 (1:11)
8. ne 20.10.2019  Nitra  Dunajská Streda 17:11 (5:2)
9. št 24.10.2019  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:1 (9:0)
9. so 26.10.2019  Dunajská Streda  Inter Bratislava 16:12 (9:6)
9. so 26.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 21:3 (14:2)
9. ne 27.10.2019  Levice  Nitra 0:34 (0:12)
9. ne 27.10.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 8:6 (3:3)
9. ne 27.10.2019  Skalica  MŠK Púchov 13:2 (9:2)
9. ne 27.10.2019  Prievidza  Karlova Ves 10:6 (2:4)
9. ne 27.10.2019  SDM Domino  Dubnica 13:3 (4:2)
10. ut 29.10.2019  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 6:11 (2:7)
10. st 30.10.2019  Prievidza  Levice 19:2 (7:0)
10. st 30.10.2019  Karlova Ves  Skalica 10:5 (3:3)
10. st 30.10.2019  MŠK Púchov  SDM Domino 6:9 (4:5)
10. st 30.10.2019  Dubnica  Trenčín 6:24 (2:15)
10. st 30.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 0:29 (0:14)
10. st 30.10.2019  Inter Bratislava  Nitra 6:14 (4:10)
10. ut 5.11.2019  FK Senica  Dunajská Streda 13:12 (4:5)
11. št 7.11.2019  Nitra  FK Senica 12:6 (4:2)
11. so 9.11.2019  Dunajská Streda  FC Petržalka 16:9 (5:8)
11. so 9.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dubnica 12:2 (5:0)
11. so 9.11.2019  Trenčín  MŠK Púchov 26:3 (14:2)
11. ne 10.11.2019  Levice  Inter Bratislava 2:23 (1:16)
11. ne 10.11.2019  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 18:2 (6:1)
11. ne 10.11.2019  Skalica  Prievidza 10:7 (7:4)
11. ne 10.11.2019  SDM Domino  Karlova Ves 3:2 (1:0)
12. so 16.11.2019  Prievidza  SDM Domino 10:11 (4:5)
12. so 16.11.2019  Karlova Ves  Trenčín 1:16 (1:11)
12. so 16.11.2019  Dubnica  FC Spartak Trnava 7:10 (6:4)
12. so 16.11.2019  FC Petržalka  Nitra 9:12 (5:6)
12. ne 17.11.2019  Skalica  Levice 9:0 (4:0)
12. ne 17.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 1:25 (1:14)
12. ne 17.11.2019  FK Senica  Inter Bratislava 15:0 (4:0)
12. št 21.11.2019  MŠK Púchov  ŠK Slovan Bratislava 0:22 (0:13)
13. so 14.3.2020  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble    
13. so 14.3.2020  Dunajská Streda  Dubnica    
13. so 14.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves    
13. so 14.3.2020  Trenčín  Prievidza    
13. ne 15.3.2020  Levice  FK Senica 11:30  
13. ne 15.3.2020  Inter Bratislava  FC Petržalka    
13. ne 15.3.2020  FC Spartak Trnava  MŠK Púchov    
13. ne 15.3.2020  SDM Domino  Skalica    
14. so 21.3.2020  Prievidza  ŠK Slovan Bratislava    
14. so 21.3.2020  Karlova Ves  FC Spartak Trnava    
14. so 21.3.2020  Dubnica  Nitra    
14. ne 22.3.2020  Skalica  Trenčín    
14. ne 22.3.2020  MŠK Púchov  Dunajská Streda    
14. ne 22.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Inter Bratislava    
14. ne 22.3.2020  FC Petržalka  FK Senica 11:30  
14. ne 22.3.2020  SDM Domino  Levice    
15. so 28.3.2020  Nitra  MŠK Púchov    
15. so 28.3.2020  Dunajská Streda  Karlova Ves    
15. so 28.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  Skalica    
15. so 28.3.2020  Trenčín  SDM Domino    
15. ne 29.3.2020  Levice  FC Petržalka    
15. ne 29.3.2020  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 11:30  
15. ne 29.3.2020  Inter Bratislava  Dubnica    
15. ne 29.3.2020  FC Spartak Trnava  Prievidza    
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu