1.liga mladší žiaci U13

Vybrať sezónu
kolodátumdomácihostia  
1. so 19.8.2017  SDM Domino  Nitra 2:2 (1:1)
1. so 26.8.2017  Levice  Karlova Ves 5:1 (3:0)
1. ne 27.8.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 3:1 (1:0)
1. ne 27.8.2017  FC Petržalka  FC Spartak Trnava 2:3 (2:1)
1. ne 27.8.2017  MŠK Púchov  Trenčín 2:1 (1:0)
1. ne 27.8.2017  Skalica  ŠK Slovan Bratislava 0:5 (0:0)
2. ut 29.8.2017  FK Senica  Skalica 3:0 (2:0)
2. ut 29.8.2017  ŠK Slovan Bratislava  SDM Domino 6:1 (2:1)
2. ut 29.8.2017  Dunajská Streda  MŠK Púchov 4:0 (1:0)
2. ut 29.8.2017  FC Spartak Trnava  Inter Bratislava 1:1 (1:1)
2. ut 29.8.2017  Levice  FC Petržalka 0:6 (0:3)
3. so 2.9.2017  Inter Bratislava  Levice 1:0 (0:0)
3. so 2.9.2017  Skalica  Trenčín 1:2 (0:1)
3. ne 3.9.2017  FC Petržalka  Karlova Ves 1:1 (0:0)
3. ne 3.9.2017  MŠK Púchov  FC Spartak Trnava 3:0 (1:0)
3. ne 3.9.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 1:3 (0:1)
3. ne 3.9.2017  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:0)
4. so 9.9.2017  Dunajská Streda  Skalica 3:2 (2:0)
4. so 9.9.2017  Levice  MŠK Púchov 1:5 (0:4)
4. so 9.9.2017  Karlova Ves  ŠK Slovan Bratislava 0:9 (0:4)
4. so 9.9.2017  FC Petržalka  Inter Bratislava 0:0  
4. ne 10.9.2017  Trenčín  SDM Domino 10:0 (6:0)
4. ne 10.9.2017  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 6:1 (4:0)
4. ne 10.9.2017  FK Senica  Nitra 1:6 (0:4)
1. st 13.9.2017  Inter Bratislava  Dunajská Streda 1:0 (1:0)
2. št 14.9.2017  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 13:0 (5:0)
2. pi 15.9.2017  Karlova Ves  Nitra 1:4 (0:2)
5. pi 22.9.2017  MŠK Púchov  FC Petržalka 5:1 (3:0)
5. so 23.9.2017  Inter Bratislava  Karlova Ves 1:1 (1:0)
5. so 23.9.2017  Skalica  FC Spartak Trnava 0:2 (0:0)
5. so 23.9.2017  SDM Domino  Dunajská Streda 1:2 (0:1)
5. so 23.9.2017  Nitra  Trenčín 3:5 (2:2)
5. ne 24.9.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Levice 3:1 (1:0)
6. so 30.9.2017  Dunajská Streda  Nitra 4:2 (3:1)
6. so 30.9.2017  Levice  Skalica 2:4 (1:1)
6. so 30.9.2017  FC Petržalka  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 5:0 (3:0)
6. so 30.9.2017  Inter Bratislava  MŠK Púchov 1:1 (0:0)
6. ne 1.10.2017  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 5:3 (2:2)
6. ne 1.10.2017  FC Spartak Trnava  SDM Domino 7:0 (5:0)
6. ne 1.10.2017  Karlova Ves  FK Senica 5:0 (3:0)
3. ne 1.10.2017  SDM Domino  FK Senica 5:0 (3:0)
7. so 7.10.2017  Skalica  FC Petržalka 0:1 (0:0)
7. so 7.10.2017  SDM Domino  Levice 1:4 (1:2)
7. so 7.10.2017  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 2:0 (2:0)
7. so 7.10.2017  Nitra  FC Spartak Trnava 1:2 (0:1)
7. ne 8.10.2017  MŠK Púchov  Karlova Ves 3:1 (2:1)
7. ne 8.10.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Inter Bratislava 1:2 (0:1)
7. ne 8.10.2017  FK Senica  Trenčín 2:16 (0:7)
8. so 14.10.2017  Dunajská Streda  FK Senica 6:1 (3:1)
8. so 14.10.2017  Levice  Nitra 2:6 (1:2)
8. so 14.10.2017  FC Petržalka  SDM Domino 0:0  
8. so 14.10.2017  Inter Bratislava  Skalica 1:0 (0:0)
8. ne 15.10.2017  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 0:7 (0:4)
8. ne 15.10.2017  MŠK Púchov  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:0 (0:0)
8. ne 15.10.2017  Karlova Ves  Trenčín 0:9 (0:5)
9. so 21.10.2017  Skalica  MŠK Púchov 1:2 (0:0)
9. so 21.10.2017  SDM Domino  Inter Bratislava 0:0  
9. so 21.10.2017  ŠK Slovan Bratislava  Levice 9:2 (3:0)
9. ne 22.10.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Karlova Ves 1:2 (1:1)
9. ne 22.10.2017  FK Senica  FC Spartak Trnava 1:4 (1:3)
9. ne 22.10.2017  Trenčín  Dunajská Streda 3:0 (0:0)
9. ne 22.10.2017  Nitra  FC Petržalka 2:0 (1:0)
5. st 25.10.2017  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 9:1 (3:0)
10. so 28.10.2017  Levice  FK Senica 2:3 (0:1)
10. so 28.10.2017  FC Petržalka  ŠK Slovan Bratislava 3:1 (1:0)
10. ne 29.10.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Skalica 2:2 (0:1)
11. so 4.11.2017  Skalica  Karlova Ves 5:1 (2:1)
11. so 4.11.2017  SDM Domino  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:1 (0:1)
11. so 4.11.2017  ŠK Slovan Bratislava  Inter Bratislava 2:0 (1:0)
11. so 4.11.2017  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
11. ne 5.11.2017  FK Senica  FC Petržalka 0:6 (0:3)
11. ne 5.11.2017  Nitra  MŠK Púchov 6:0 (2:0)
11. ne 5.11.2017  Trenčín  Levice 11:0 (6:0)
10. ut 7.11.2017  MŠK Púchov  SDM Domino 1:1 (1:1)
10. st 8.11.2017  Inter Bratislava  Nitra 1:4 (0:3)
12. so 11.11.2017  Inter Bratislava  FK Senica 6:1 (2:0)
12. so 11.11.2017  Karlova Ves  FC Spartak Trnava 0:3 (0:0)
12. so 11.11.2017  Levice  Dunajská Streda 2:1 (2:1)
12. so 11.11.2017  FC Petržalka  Trenčín 1:2 (0:1)
12. so 11.11.2017  Skalica  SDM Domino 0:1 (0:0)
12. ne 12.11.2017  MŠK Púchov  ŠK Slovan Bratislava 1:3 (1:1)
12. ne 12.11.2017  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 0:5 (0:1)
10. ut 14.11.2017  Karlova Ves  Dunajská Streda 0:3 (0:0)
13. št 16.11.2017  Nitra  Skalica 3:2 (1:0)
13. pi 17.11.2017  FC Spartak Trnava  Levice 7:0 (4:0)
13. pi 17.11.2017  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 8:1 (1:1)
13. pi 17.11.2017  FK Senica  MŠK Púchov 1:1 (0:1)
13. so 18.11.2017  SDM Domino  Karlova Ves 2:1 (0:0)
13. so 18.11.2017  Dunajská Streda  FC Petržalka 1:2 (0:0)
13. ne 19.11.2017  Trenčín  Inter Bratislava 5:3 (3:0)
10. st 22.11.2017  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:5 (0:4)
14. so 10.3.2018  Karlova Ves  Levice 0:1 (0:1)
14. so 10.3.2018  ŠK Slovan Bratislava  Skalica 5:2 (0:1)
14. ne 11.3.2018  FC Spartak Trnava  FC Petržalka 3:3 (1:1)
14. ne 11.3.2018  Trenčín  MŠK Púchov 5:1 (1:0)
14. ne 11.3.2018  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 3:2 (1:2)
14. ut 13.3.2018  Nitra  SDM Domino 10:0 (6:0)
14. st 14.3.2018  Dunajská Streda  Inter Bratislava 0:2 (0:0)
15. so 17.3.2018  SDM Domino  ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:1)
15. so 17.3.2018  Inter Bratislava  FC Spartak Trnava 1:2 (1:1)
15. so 17.3.2018  Skalica  FK Senica 1:1 (0:0)
15. ne 18.3.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 1:10 (0:5)
15. ne 18.3.2018  FC Petržalka  Levice 5:1 (1:1)
15. ut 20.3.2018  Nitra  Karlova Ves 6:0 (4:0)
16. so 24.3.2018  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 6:1 (3:1)
16. so 24.3.2018  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 5:2 (2:1)
16. ne 25.3.2018  Levice  Inter Bratislava 0:6 (0:2)
16. ne 25.3.2018  FC Spartak Trnava  MŠK Púchov 3:1 (2:0)
16. ne 25.3.2018  Trenčín  Skalica 9:2 (4:1)
16. ne 25.3.2018  FK Senica  SDM Domino 1:0 (1:0)
16. ne 25.3.2018  Karlova Ves  FC Petržalka 0:1 (0:0)
17. st 28.3.2018  Inter Bratislava  FC Petržalka 3:1 (2:0)
17. št 29.3.2018  Skalica  Dunajská Streda 2:1 (1:0)
17. št 29.3.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 0:9 (0:1)
17. št 29.3.2018  MŠK Púchov  Levice 1:0 (0:0)
17. št 29.3.2018  SDM Domino  Trenčín 0:7 (0:4)
15. st 4.4.2018  MŠK Púchov  Dunajská Streda 1:4 (0:1)
17. st 4.4.2018  ŠK Slovan Bratislava  Karlova Ves 5:0 (0:0)
17. st 4.4.2018  Nitra  FK Senica 5:0 (3:0)
18. so 7.4.2018  Dunajská Streda  SDM Domino 1:1 (1:0)
18. ne 8.4.2018  FC Petržalka  MŠK Púchov 1:1 (1:0)
18. ne 8.4.2018  Levice  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:2 (1:1)
18. ne 8.4.2018  FC Spartak Trnava  Skalica 5:1 (4:0)
18. ne 8.4.2018  Trenčín  Nitra 3:4 (1:2)
18. po 9.4.2018  Karlova Ves  Inter Bratislava 1:2 (1:0)
19. so 14.4.2018  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 3:1 (1:1)
19. so 14.4.2018  SDM Domino  FC Spartak Trnava 0:2 (0:1)
19. so 14.4.2018  Skalica  Levice 4:2 (3:1)
19. so 14.4.2018  Nitra  Dunajská Streda 7:0 (4:0)
19. ne 15.4.2018  FK Senica  Karlova Ves 3:0 (1:0)
19. ne 15.4.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Petržalka 2:0 (1:0)
19. ne 15.4.2018  MŠK Púchov  Inter Bratislava 1:1 (1:0)
20. ut 17.4.2018  Levice  SDM Domino 2:2 (2:0)
20. st 18.4.2018  Inter Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:1 (2:1)
20. št 19.4.2018  Trenčín  FK Senica 7:2 (4:2)
20. št 19.4.2018  FC Spartak Trnava  Nitra 0:3 (0:0)
20. so 21.4.2018  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:3)
20. po 23.4.2018  Karlova Ves  MŠK Púchov 3:0 (1:0)
18. st 25.4.2018  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 1:6 (0:4)
20. so 28.4.2018  FC Petržalka  Skalica 3:1 (0:1)
23. ut 1.5.2018  FK Senica  Levice 0:1 (0:0)
21. so 5.5.2018  SDM Domino  FC Petržalka 2:4 (2:1)
21. so 5.5.2018  Skalica  Inter Bratislava 1:2 (1:0)
21. so 5.5.2018  Nitra  Levice 2:1 (1:0)
21. ne 6.5.2018  Trenčín  Karlova Ves 11:2 (6:2)
21. ne 6.5.2018  FK Senica  Dunajská Streda 0:4 (0:3)
21. ne 6.5.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MŠK Púchov 0:4 (0:2)
21. ut 8.5.2018  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 7:2 (2:0)
22. ut 8.5.2018  Inter Bratislava  SDM Domino 3:0 (2:0)
22. so 12.5.2018  Levice  ŠK Slovan Bratislava 0:5 (0:4)
22. so 12.5.2018  Dunajská Streda  Trenčín 1:6 (0:3)
22. ne 13.5.2018  Karlova Ves  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 2:1 (1:1)
22. ne 13.5.2018  FC Petržalka  Nitra 0:7 (0:3)
22. ne 13.5.2018  FC Spartak Trnava  FK Senica 5:1 (5:0)
22. ne 13.5.2018  MŠK Púchov  Skalica 4:2 (4:1)
23. ut 15.5.2018  ŠK Slovan Bratislava  FC Petržalka 2:0 (1:0)
24. st 16.5.2018  Levice  Trenčín 1:6 (0:2)
23. so 19.5.2018  Dunajská Streda  Karlova Ves 2:0 (1:0)
23. so 19.5.2018  SDM Domino  MŠK Púchov 2:2 (0:0)
23. so 19.5.2018  Nitra  Inter Bratislava 1:2 (0:2)
23. ne 20.5.2018  Trenčín  FC Spartak Trnava 1:6 (0:2)
23. št 24.5.2018  Skalica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 5:1 (3:0)
24. ne 27.5.2018  Karlova Ves  Skalica 0:0  
24. ne 27.5.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  SDM Domino 3:3 (1:0)
24. ne 27.5.2018  FC Petržalka  FK Senica 1:0 (0:0)
24. ne 27.5.2018  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 3:1 (1:1)
24. st 30.5.2018  Inter Bratislava  ŠK Slovan Bratislava 2:6 (0:3)
24. št 31.5.2018  MŠK Púchov  Nitra 6:0 (2:0)
25. so 2.6.2018  Dunajská Streda  Levice 4:4 (1:1)
25. so 2.6.2018  ŠK Slovan Bratislava  MŠK Púchov 6:1 (3:0)
25. so 2.6.2018  SDM Domino  Skalica 1:0 (0:0)
25. so 2.6.2018  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 19:2 (5:2)
25. ne 3.6.2018  FC Spartak Trnava  Karlova Ves 4:1 (2:1)
25. ne 3.6.2018  Trenčín  FC Petržalka 6:1 (3:1)
25. ne 3.6.2018  FK Senica  Inter Bratislava 1:1 (1:0)
26. st 6.6.2018  Inter Bratislava  Trenčín 1:5 (0:3)
26. st 6.6.2018  MŠK Púchov  FK Senica 1:1 (0:1)
26. st 6.6.2018  Levice  FC Spartak Trnava 0:7 (0:3)
26. st 6.6.2018  Skalica  Nitra 5:7 (5:7)
26. št 7.6.2018  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 0:10 (0:5)
26. ne 10.6.2018  Karlova Ves  SDM Domino 3:2 (1:0)
26. ne 10.6.2018  FC Petržalka  Dunajská Streda 3:1 (3:1)
 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Dorastenci odštartujú prípravu začiatkom júla

Mládež v akcii: Dorastenci odštartujú prípravu začiatkom júla

24.6. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Mladé talenty FK Senica na Supervíkende U9 v Trnave

Mládež v akcii: Mladé talenty FK Senica na Supervíkende U9 v Trnave

21.6. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19 čaká na turnaji v Nemecku medzinárodná konfrontácia

Mládež v akcii: U19 čaká na turnaji v Nemecku medzinárodná konfrontácia

6.6. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu