FK Senica FK Senica
FK Senica: Opalek - Mach, Osvald, Prelec, Jankovič, Czikora, Vrajko (50. Koprna), Borúfka, Hegyi (58. Ihring), Blaha, Hanáček

góly: 17. Filip Blaha, 30. Axel Czikora, 56. Peter Hanáček

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Do zápasu sme vstúpili lepšie ako domáci, keď do prvého gólu, ktorý padol v 17. minúte sme si vytvorili štyri šance aj s Borúfkovým brvnom. Až Blaha prelomil našu streleckú smolu po prihrávke Jankoviča. Aj po góle sme boli aktívnejší, Czikorov volej znamenal naše dvojgólové vedenie. Jediné naše zaváhanie v obrane a gólovú strelu domácich zlikvidoval Opalek. Na druhej strane následnú tutovku naopak zneškodnil brankár domácich. V druhom polčase sa domáci snažili o strelenie gólu, no neúspešne. Po Jankovičovej prihrávke sa strelecky krížnou strelou presadil Hanáček - 0:3. Bolo jasné, že zo zápasu neodídeme bodovo naprázdno. V závere zápasu domáci znížili z pokutového kopu (fauloval Mach) na konečných 1:3 a rozhodca ukončil zápas. Napriek absencií niekoľkých hráčov sme podali výborný výkon, hráči si zaslúžia pochvalu."