MFK Ružomberok MFK Ružomberok
FK Senica: Magula - Borúfka, Prelec, Jankovič, Koprna (41. Phan), Hanáček, Čmarada (41. Vrajko), Ihring (57. Kadlečík), Czikora, Kudla, Mach (41. Osvald)

Žlté karty: Phan

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "V zápase sme urobili veľa individuálnych chýb, čo súper využil a trestal nás gólmi. Zle sme dostupovali k hráčom, prehrávali sme súboje 1-1, o kombinácii ťažko hovoriť. Prvé dva góly sme inkasovali po rohových kopoch v priebehu dvoch minút a súper dominoval vo všetkých herných činnostiach. V druhom polčase po prestriedaní sa naša hra zlepšila, snaha o strelenie gólu boli vidieť, no po nezmyselnej a opakovanej chybe Preleca sme inkasovali a o výsledku bolo rozhodnuté. Rozbehnutý súper dokončil svoj výborný výkon ešte dvomi gólmi, samozrejme po našich chybách. Napriek tomu, že sme sa na súpera zodpovedne pripravovali, ako mužstvo sme sklamali."

Mládež v akcii: U13-ka odchádza na turnaj do Leverkusenu

18.4. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U19-ka proti Slovanu s bodom, U17-ka zdolala v dohrávke lídra súťaže