FK Senica: Opalek - Osvald, (73. Mach) Kudla, Prelec, Jankovič (54. Kujovský), Czikora, Phan, Borúfka, Čmarada (54. Vrajko), Blaha, Hanáček (60. Bogdalík)

gól: Filip Blaha

žlté karty: Prelec, Čmarada, Blaha

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Výsledok pre nás krutý, pretože si myslím, že sme po hernej stránke veľmi nezaostávali za domácimi. Rozhodlo premieňanie šancí. V úvode stretnutia sme si vytvorili my dve dobré príležitosti, no Phan ani Hanáček neuspeli. Naše zaváhanie s odkopom v 16-ke domáci využili na strelenie gólu - 1:0. Hralo sa bojovne na obidvoch stranách, domáci tesne pred polčasom mohli streliť druhý gól, ich strela letela nad bránkou. V II. polčase mal šancu Blaha, netrafil však bránku domácich. Po našom nedôslednom bránení pri rohu sme inkasovali a táto situácia sa zopakovala ešte 2x, čo rozhodlo o zápase. Paradoxne sme 3x inkasovali po situáciách, na ktoré sme sa pripravovali. Znížiť za stavu 3:0 mohol opäť Phan, no prestrelil, až nezmar Blaha po Oskarovom centri konečne dopravil loptu do siete, čo však bolo na lepší výsledok málo. Bojovnosť, snahu a prístup k zápasu hráčom nemôžem uprieť, ale chyby, ktoré sme súperovi ponúkli sa jednoducho nemôžu opakovať, ak chceme pomýšľať na lepší výsledok."

Mládež v akcii: FK Senica so striebrom na Mirava Cup