FK Senica FK Senica
FK Senica: Odráška - Borúfka, Prelec, Jankovič (56. Bogdalík), Koprna, Čmarada, Vrajko (67. Kujovský), Czikora, Kudla, Mach (56. Osvald), Kadlečík

Rozhodovali: Sučka - Mišenčík, Zubka

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "V chladnom počasí sme chceli prelomiť našu gólovú mizériu, no napriek snahe sme už v treťom zápase po sebe neskórovali. Úvod stretnutia patril domácim, no ich zakončenia neboli pre našu bránku nebezpečné. Neskôr sme sa osmelili aj my, únik Čmaradu nezakončil Kadlečík, Koprnovu strelu do šibenice domáci brankár vyrazil. Domácich sme pozornou defenzívou prakticky nepustili do ďalších šancí. Paradoxne sme im však ponúkli šancu my, keď po našom autovom vhadzovaní na ich polovičke a strate lopty, svoj rýchly protiútok zakončili v 40.minúte gólom - 1:0. V druhom polčase naša snaha o strelenie gólu bola neúspešná, zakončenia Borúfku, Czikoru, Kudlu boli neúspešné. Keď sme chybovali pri ľahkom spracovaní lopty, domáci opäť svoj rýchly protiútok zakončili gólom, keď Odráška prvú strelu vyrazil, na dorážku už bol bezmocný - 2:0. V zápase sme v útočnej fáze ľahko strácali lopty, nedokázali sme sa presadiť v hre 1 na 1. Výhovorkou nie aj ani to, že nám chýbali dvaja útočníci Blaha s Hanáčkom."

Tretí ročník vianočného turnaja žiačok: skvelé umiestnenie našich futbalistiek