FK Senica: Opalek - Osvald, Kudla, Prelec, Kujovský (41. Bogdalík), Vrajko (74. Mach), Czikora, Koprna, (41. Jankovič) Čmarada (41. Blaha), Borúfka, Kadlečík

Góly: 45. a 54. Filip Blaha - 6. Thorpe

Žlté karty: 61. Prelec

Rozhodovali: Šefčík - Otrubčák, Obeda

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "V prvom polčase to nebol náš ideálny výkon, súperovi sme nechávali veľa voľného priestoru, neskoro sme dostupovali  k hráčom, no i napriek tomu si hostia nevypracovali čisté gólové šance. Chybovali sme len raz pri štandardnej situácii, keď sme nepokryli hosťujúceho útočníka, ktorý prekonal brankára Opalka 0:1. Bohužiaľ my sme v 1. polčase bránku súpera neohrozili. V druhom polčase po trojnásobnom striedaní sme ožili i v ofenzívnej činnosti. Strelili sme gól, ktorý však neplatil pre ofsajd, no Blaha v 46. minúte po dôslednom atakovaní obrany hostí strelil vyrovnávajúci gól do prázdnej bránky. Hostia mali loptu viac na svojich kopačkách, no gól sme strelili opäť my, keď na dlhú loptu Prelca v 55. minúte dobre zareagoval opäť Blaha a strelil náš druhý, a ako sa ukázalo víťazný gól. Hostia sa enormne snažili o vyrovnanie, no ich hlavička v závere stretnutia letela nad bránkou. Hráči ukázali hlavne v 2. polčase, že dokážu plniť i stanovenú taktiku, pridali bojovnosť, boli pohotoví v zakončení a tým pádom sa dostavil i výsledok proti kvalitnému súperovi."