FK Senica: Chropovský - Bocko, Šúrek, Halaj, Mego, Rampáček, Buchel J., Buchel F., Vyletel, Belko, Ďurák (56.Fila)

góly: 52.Andrej Rampáček, 58.Martin Vyletel

Diváci: 45

Ohlasy trénerov

Rudolf Bíly (tréner): "Do zápasu s DAC sme šli s cieľom potvrdiť body z Nitry a pokúsiť sa aktívnou hrou a dobrým výkonom získať víťazstvo, ktoré by nás posunulo na druhé miesto v tabuľke. Od začiatku sme nehrali tak aktívne ako by sme si predstavovali, pretože chýbal nám aktívnejší pohyb, presnosť pred finálnej prihrávky a dôraz vo finalizácii. Vytvorili sme si tri – štyri dobré gólové príležitosti, ale v tom rozhodujúcom okamihu sme neboli dostatočne aktívni a efektívni. Súper nám dal gól po individuálnej chybe pri zakladaní útoku a polčas sme prehrávali 1:0 . Cez prestávku sme si vysvetlili, že naša aktivita vo všetkých činnostiach musí byť vyššia a hlavne sme chceli zápas otočiť v náš prospech. Do druhého polčasu sme vstúpili omnoho aktívnejšie a behom 8 minút sme otočili stav na 2:1 Rampáčkom a Vyletelom. Náš výkon gradoval a vytvorili sme si ďalšie tri 100% gólové príležitosti, ale opäť nám chýbal dôraz a hlavne šťastie vo finálnej fáze. Keď už sa zdalo že zápas zvládneme priviesť do víťazného konca dostali sme opäť po reťazcoch chýb druhý gól s 30 metrov krásnou strelou do šibenice. Chlapci sa ešte snažili dať víťazný gól, ale už nám chýbali sily a viera to dokázať. Chlapcom však ďakujem za výkon v druhom polčase a musíme si to všetko z analyzovať a pripraviť sa na derby v Trnave."

Mládež v akcii: U19-ka zdolala favorita rozdielom triedy, víťazne aj starší žiaci