FK Senica: Kováč - Kučera, Sekerka, Mihál, Meňuš (64. Horniak), Totka, Caro, Martišiak, Zula, Lichý (73. Meliš), Pochylý (82. Begáň)

Góly: 38. Martišiak (11m), 47. Totka, 67. Lichý, 90. Caro

Žlté karty: 23. Zula, 74. Martišiak

Rozhodovali: Michlian - Borsányi, Zemko

Ohlasy trénerov

Vladimír Včelka (tréner): "Zápas sa začal veľmi opatrne, obidve mužstvá nechceli urobiť chybu a tak sa hra odvíjala zväčša v strede poľa. V 38. minúte sa nám vydaril útok po pravej strane, kedy sa lopta dostala ku Carovi a pri jeho kľučke ho súper fauloval a následnú penaltu Martišiak premenil. Druhý polčas to bol z našej strany výborný futbal. V 47. minúte po priťuknutí Martišiaka krásne trafil Totka spoza šestnástky 2:0. V 67. minúte po rohu hlavou trafil Lichý 3:0. Výborne sme kombinovali, vytvárali si ďalšie šance, hru sme mali pevne v rukách. Štvrtý gól sme strelili v 90. minúte Carom po individuálnej akcii. Chlapcov musím pochváliť za asi jeden z najlepších výkonov počas tejto sezóny, kedy bolo naše víťazstvo úplne zaslúžené."

Tretí ročník vianočného turnaja žiačok: skvelé umiestnenie našich futbalistiek