Nitra Nitra
FK Senica: Lančarič - Otrubčák, Černák, Krajčír, Jurík, Regásek (42. Pavelka), Chochlík, Štepánik (66. Bobák), Valla (42. Antálek), Drobný, Gabriel (36. Kolena)

Góly: 7. Šimon Černák (11m), 63., 65. a 69. Marek Drobný

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Napriek štyrom streleným gólom sme nezískali s futbalovou Nitrou ani bod. Futbal je okrem iného aj o chybách. Tie sme urobili niektoré úplne školácke, čo by sa už v tejto vekovej kategórii nemalo stávať takmer pravidelnosťou. Naše vedenie 1:0 hostia otočili na 1:4. Bojovnosť sa nám však vyplatila a v 69. minúte bolo skóre 4:4, keď sa  strelecky presadil pohotový Drobný. V poslednej minúte sme však pri štandardnej situácie neustrážili hosťujúceho hráča, ktorý rozhodol o osude stretnutia. Taký je futbal. Teší ma však, že ani za nepriaznivého stavu sme sa nepoložili a bojovali až do záveru stretnutia. Ak chýba kvalita, bojovnosť by mala byť samozrejmosťou."

Mládež v akcii: Víkendový program zápasov