Dubnica Dubnica
FK Senica: Petrúfka - Filípek (66. Chropovský), Štibraný, Sobolič, Drbal (36. Chalupa), Rehák, Apolén (68. Kolena), Vépy, Bohunický, Ftáček, Pavlík

Góly: 4. Adam Bohunický, 11. Peter Sobolič, 52. Marek Rehák (11m)

Ohlasy trénerov

Stanislav Šturdík (tréner): "Po veľmi kvalitnom PO sme boli plný očakávania a tešili sme sa na prvý MZ. Boli sme zvedaví, ako zápas zvládneme z herného a fyzického hľadiska. Vzhľadom na veľmi teplé počasie a úzky hráčsky káder sme očakávali náročný zápas. V konečnom dôsledku sa to aj potvrdilo. Zápas sme začali veľmi aktívne, dobre sme sa pohybovali, vyšlo nám viacero kombinácii. Už v 4. min. sme rozbehli akciu cez pravú vertikálu, Bohunický si vymenil loptu s Apolénom, pokračoval do 16 – ky a presnou strelou otvoril skóre zápasu – 1:0. Naďalej sme pokračovali v aktivite a hralo sa prevažne na polovici súpera. Z našej aktivity sme si vypracovali viacero sľubných možností. V 11 min. sa k odrazenej lopte dostal Sobolič a presnou strelou k tyči zvýšil na 2:0. V týchto fázach zápasu sme hrali aktívne, súperovi nenechávali priestor, snažili sme sa kombinovať. Problémom, o čom vieme a pracujeme na tom, boli naše ľahké straty lôpt, po ktorých súper hrozil rýchlymi prechodmi do ofenzívy. Práve ľahké straty lôpt a ich získanie nás stojí veľa síl. Niektoré vyplynuli z našich nepresných prihrávok, slabej ponukovej činnosti a zvýšenej aktivity súpera. Tým, že súper zvýšil aktivitu sa hra postupne vyrovnala. Záver 1. polčasu nám nevyšiel, pretože chvíľková strata koncentrácie nás v priebehu 2 minút stála vedenie. Najprv po strate lopty v strede ihriska a rýchlom brejku cez ľavú vertikálu a podobe o 2 minúty cez pravú vertikálu. Bola to škoda, ale za poľavenie a podcenenie prišiel trest. Druhý polčas sme tak začínali od začiatku. Pristúpili sme k striedaniu, keď sme do útoku posunuli Tomáša Chalupu, ktorý priniesol oživenie a potrebnú kvalitu. Bol ťahový, dôrazný, dobre si dokázal zakryť loptu a bol veľmi nebezpečný pre súpera. Z jeho aktivity sme vyťažili viacero dobrých možností. Nedokázali sme sa však  strelecky presadiť. Podarilo sa nám to až po individuálnej akcii Apoléna, ktorý bol odvážny v hre 1:1 a následnom faule na neho. Z nariadenej 11 – ky rozhodol o našom víťazstve Rehák."

Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť