(0:1)
MFK Ružomberok MFK Ružomberok
FK Senica: Adamec - Pavlovič, Ladislav, Surový, Kudláč (70. Kasza), Záhumenský, Jurka, Fullier (41. Bíly), Poláček, Macho, Barcaj (41. Vyletel)

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Náš vstup do zápasu som si predstavoval inak. Neskoro sme dostupovali k hráčom, prehrávali sme osobné súboje a  z pohľadu taktiky sme nezvládali rozostavenie hráčov súpera. Hostia mali často loptu na kopačkách, hrozili po štandardných situáciách, našťastie brankár Adamec si s nimi poradil. Zle sme však reagovali, keď hosťujúci obranca mal dostatok času v našej 16-ke a nezištne prihral spoluhráčovi, ktorý nezaváhal a do odkrytej bránky skóroval - 0:1. Šancu na vyrovnanie sme mali o chvíľu, keď sa v pokutovom území uvoľnil Poláček, bol faulovaný, no Fulier pokutový kop nepremenil. V 2. polčase po prestriedaní sa naša hra podstatne zlepšila. Lopta bola častejšie na našich kopačkách, vyhrávali sme osobné súboje, no v zakončení sme neboli úspešní, alebo sme zle riešili finálnu fázu. Keď striedajúci Kasza trafil žrď a hosťujúceho hlavičku vyrazil brankár Adamec, hostia si odviezli všetky body. Za druhý polčas pochvala, ale futbal sa hrá 80 minút."

Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstiev