FK Senica FK Senica
FK Senica: Čermák - Hládek (67. Lukáč), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský (61. Pavlovič), Jurka, Bíly (52. Poláček), Vyletel (52. Fulier), Macho, Kudláč

Gól: 68. Tomáš Krč

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Domáci od úvodu stretnutia vyvinuli enormný tlak, hrali veľmi aktívne, nebezpečný boli hlavne v krídelných priestoroch. V zakončení však neboli úspešní, naša defenzíva pracovala spoľahlivo a navyše v bránke čaroval náš brankár Čermák. Po 20-tich minútach sme sa v útočnej aktivite osmelili aj my, no niekoľko sľubných akcií sme nedotiahli do zakončenia. V 2. polčase domáci opäť pokračovali v aktívnej hre, nám sa otváral priestor do rýchleho zakončenia, no ešte sme neboli úspešní. V 67. minúte sme chybovali v strede poľa a domáci nás potrestali gólom - 1:0. Naša odpoveď však bola blesková, keď po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Krč, ktorý prízemnou strelou strelil gól, ktorý sa neskôr ukázal ako remízový. Domáci v nás v závere pritlačili, snažili sa o víťazný gól, no mohlo to byť  aj inak, ak by prudká hlavička Macha neletela tesne vedľa a v našom prečíslení sa v rozhodujúcej chvíli Fulier nepošmykol. S výkonom hráčov som spokojný a remíza je asi spravodlivá, aj keď futbalovosť bola na strane domácich."

Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstiev