(1:0)
FK Senica FK Senica
FK Senica: Adamec - Lukáč (41. Pavlovič), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský, Jurka, Bíly (41. Fulier), Hegyi, Poláček (72. Vyletel), Macho

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Domáci začali aktívnejšie, ľahšie zvádzali súboje 1-1, s čím sme mali problémy. Po chybe našej obrany brankár Adamec vyrazil strelu domáceho útočníka. V 15. minúte sa však po peknej akcii domáci dostali do vedenia 1:0. My  sme si čistú gólovú šancu nevypracovali, Hegyiho strela išla vedľa bránky, Machova strela by sa lepšie hodila do  rugbyového zápasu. V II. polčase to bolo z našej strany jasne lepšie. Domácich sme dostali pod tlak, no žiadalo si  lepšie zakončenie Macha, Hegyiho. Mali sme  navrch, ako sa hovorí, chlieb sa lámal v 64. minúte, keď Hegyiho  hlavičku domáci brankár zázračne vyrazil. Naša snaha o vyrovnanie bola neúspešná, naopak domáci v závere si poistili víťazstvo, keď sme im prakticky darovali gól. Naším problémom je premieňanie šancí, trocha kľudu pri ich realizovaní, na čo sa musíme zamerať v tréningovom procese."

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev