1. FC Tatran Prešov 1. FC Tatran Prešov
FK Senica: Magula - Phan (79. Vrajko), Borúfka (77. Ihring), Prelec, Hanáček (58. Koprna), Kujovský, Čmarada (41. Bogdalík), Osvald, Czikora, Mach, Blaha

gól: 46. Blaha

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "V zápase sme chceli hrať ofenzívnejšie, no aj súper mal podobnú taktiku. Šancí bolo menej, Hanáčkovu strelu brankár hostí vyrazil, Czikora mal gól na hlave, no mieril vedľa. Hostia hrozili cez hrotového útočníka, no naši stredoví obrancovia ho vždy stačili pokryť. V druhom polčase sa obraz hry zmenil, keď hostia vsadili všetko na ofenzívu, vytvorili si tlak, no naša defenzívna činnosť bola vždy na správnom mieste. Otvárala sa nám možnosť na brejky, čo sa nám podarilo v 47. minúte, keď najskôr strelu Bogdalíka hosťujúci brankár vyrazil, no na dorážku Blahu už nestačil - 1:0. Ukázalo sa, že to bol nakoniec víťazný gól. Hostia mali potom dve tutovky, keď najskôr nastrelili brvno a potom po rýchlom protiútoku skvele zasiahol brankár Magula. Víťazstvo sme si ustrážili."

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne