FK Senica: Odráška - Borúfka, Prelec, Jankovič (70. Kujovský), Čmarada (61. Bogdalík), Vrajko (64.K oprna), Osvald, Czikora, Kudla, Blaha, Kadlečík (41. Hanáček)

Žlté karty: Blaha, Czikora, Prelec

Rozhodovali: Mikloš - Medveď, Schober

Diváci: 55

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "V bojovnom zápase dominovala hlavne defenzíva u oboch mužstiev. Hralo sa síce hore dolu, ale gólových šancí bolo menej. Domáci to skúšali aj dlhými loptami na svojich rýchlych krídelných hráčov, no s ich strelami si poradil brankár Odráška. V prvom polčase nedokončil Borúfka sľubnú šancu a Kadlečíkova strela letela vedľa domácej bránky. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, domácu snahu o strelenie gólu sa nám darilo eliminovať až do 70. minúty, keď využili našu zlú rozohrávku a tesne pred pokutovým územím prišlo k stretu nášho obrancu a domáceho útočníka, čo rozhodca posúdil ako pokutový kop a domáci sa ujali vedenia 1:0. Ukázalo sa, že to bol ich víťazný gól. Vyrovnávajúci gól sa nám nepodarilo streliť. Sklamali sme hlavne v útočnej fáze, bez strelenia gólu sa ťažko boduje. Väčšia spokojnosť je s prístupom hráčov k zápasu i dodržania stanovenej taktiky a úloh dané v zápase."

Mládež v akcii: Dorastenci odštartujú prípravu začiatkom júla