FK Senica: Šnirc - Bocko, Halaj, Šúrek, Halabrín, Mego, Vyletel, F. Buchel, Rampáček, Fila (78. Liška), Ďurák (58. Blaha)

Gól: 74. Martin Vyletel

Žlté karty: Halabrín, Bocko

Ohlasy trénerov

Rudolf Bíly (tréner): "Po dvojtýždňovej prestávke sme v domácom prostredí na výborne pripravenom prírodnom trávniku chceli proti Ružomberku hrať so zabezpečenou obranou a rýchlym prechodom do útoku hlavne cez krídelné priestory. Od začiatku sa hral rýchly futbal s množstvom pekných kombinačných situácií a s dobrými náznakmi šancí. My sme si vypracovali v prvom polčase miernu územnú prevahu a vytvorili sme si dostatočné množstvo rohových kopov, po ktorých sme len vďaka súperovmu brankárovi nestrelili gól. V druhom polčase sme chceli byť ešte dominantnejší a agresívnejší, rýchlejší v prechode do útoku, čo sa nám aj podarilo a boli sme aktívni vo vytváraní si gólových príležitostí, z ktorých sme dva krát nastrelili tyč (Fila, Ďurák) a viackrát nezrealizovali finalizáciu najefektívnejšie do gólu (Buchel, Blaha). Vytúženého gólu sme sa dočkali po individuálnej akcii Vyletela, ktorý sólový prienik stredom ihriska zakončil strelou k tyči a vyhrávali sme zaslúžene 1:0. Do konca zápasu sme už hru bezpečne kontrolovali a zaslúžene priviedli k víťazstvu. Chlapcom gratulujem k výkonu a víťazstvu a už v stredu nás čaká líder zo Žiliny na ktorí sa veľmi tešíme."