0
(8:0)
Nitra Nitra
FK Senica: Opalková - Delinčáková Viktória, Delinčáková Valéria, Dudášová, Ščepková, Václavková, Zríniová, Kolcúnová, Freiwaldová, Flajžíková, Chrenková, Romanová, Kňazovičová, Domsitzová, Dvorská, Nagyová, Michalovičová, Danihelová

Góly: Lujza Freiwaldová a Valentína Flajžíková po 4, Valéria Delinčáková a Timea Václavková po 2, Natália Ščepková, Karolína Zríniová, Kristína Kolcúnová, Sofia Kňazovičová, Viktória Opalková (11m)

Ohlasy trénerov

Richard Opalek (tréner): "V druhom kole sme privítali družstvo z Nitry. Do tohto zápasu sme išli s jediným cieľom a to víťazstvom. Súper nastúpil len zo siedmimi hráčkami v poli. Dievčatám sme prízvukovali, aby stále hrali svoju hru a súpera nepodcenili. Vedenia sme sa ujali už v 2. minúte, keď sa do streleckej listiny zapísala po tečovanej strele  Flajžíková. V prvom polčase zostalo množstvo šancí nevyužitých, no napriek tomu sme išli do polčasovej prestávky so skóre 8:0. Cez prestávku sme dievčatám prízvukovali, aby si z chuti zahrali futbal a predviedli kombinačnú hru, ktorú sme nacvičovali na tréningoch. V určitých pasážach dievčatá pekne kombinovali a dostali sa do šancí, no opäť sa potvrdila naša slabina, ktorou je zakončenie v pokutovom území. Zápas sme dohrali do víťazného konca s výsledkom 17:0. Potešili premierové góly hráčok, s prehľadom premenená penalta Opalkovej a výstavné strely Flajžíkovej a Freiwaldovej. Poďakovanie a uznanie patrí aj súperovi, ktorý zápas dohral zo cťou a bojovnosťou."

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne