2.kolo, sobota 24.8.2019, 12:00
FK Senica FK Senica
17
0
(8:0)
Nitra Nitra
FK Senica: Opalková - Delinčáková Viktória, Delinčáková Valéria, Dudášová, Ščepková, Václavková, Zríniová, Kolcúnová, Freiwaldová, Flajžíková, Chrenková, Romanová, Kňazovičová, Domsitzová, Dvorská, Nagyová, Michalovičová, Danihelová

Góly: Lujza Freiwaldová a Valentína Flajžíková po 4, Valéria Delinčáková a Timea Václavková po 2, Natália Ščepková, Karolína Zríniová, Kristína Kolcúnová, Sofia Kňazovičová, Viktória Opalková (11m)


Ohlasy trénerov

Richard Opalek (tréner): "V druhom kole sme privítali družstvo z Nitry. Do tohto zápasu sme išli s jediným cieľom a to víťazstvom. Súper nastúpil len zo siedmimi hráčkami v poli. Dievčatám sme prízvukovali, aby stále hrali svoju hru a súpera nepodcenili. Vedenia sme sa ujali už v 2. minúte, keď sa do streleckej listiny zapísala po tečovanej strele  Flajžíková. V prvom polčase zostalo množstvo šancí nevyužitých, no napriek tomu sme išli do polčasovej prestávky so skóre 8:0. Cez prestávku sme dievčatám prízvukovali, aby si z chuti zahrali futbal a predviedli kombinačnú hru, ktorú sme nacvičovali na tréningoch. V určitých pasážach dievčatá pekne kombinovali a dostali sa do šancí, no opäť sa potvrdila naša slabina, ktorou je zakončenie v pokutovom území. Zápas sme dohrali do víťazného konca s výsledkom 17:0. Potešili premierové góly hráčok, s prehľadom premenená penalta Opalkovej a výstavné strely Flajžíkovej a Freiwaldovej. Poďakovanie a uznanie patrí aj súperovi, ktorý zápas dohral zo cťou a bojovnosťou."

 
 
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Usmernenie SFZ k 4. fáze uvoľňovania opatrení počas koronakrízy

Usmernenie SFZ k 4. fáze uvoľňovania opatrení počas koronakrízy

21.5. | Tlačová správa SFZ
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu