Žilina Žilina
FK Senica: Čermák - Lukáč (71. Pavlovič), Ladislav, Surový, Krč (71. Hladek), Záhumenský (71. Vyletel), Jurka, Fulier (58. Bíly), Poláček (58. Barcaj), Macho, Kudláč

gól: 61. David Kudláč (11m)

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Napriek bojovnému a zodpovednému výkonu sme sa bodového zisku nedočkali. Žilina futbalovo výborná, tak ako ju poznáme. Poctivou defenzívou sa nedostávali do gólových príležitostí, ich zakončenie nebolo úspešné, jedna ich strela sa obtrela brvna. Naše zakončenia Kudláča a Macha si nenašli cestu do súperovej bránky. V 37. minúte  sme však inkasovali, keď na center lepšie zareagoval hosťujúci útočník a bolo 0:1. V úvode 2. polčasu sme chybovali  keď sme prestali hrať v domienke, že bude hra prerušená pre faul, no hralo sa ďalej a hostia zvýšili na 0:2. Gól nás  však nezlomil, s Machovou hlavičkou si hosťujúci brankár ešte poradil, no práve tento hráč bol faulovaný v pokutovom území a KUDLÁČ znížil z penalty na 1:2. Na hostí sme vyvinuli tlak, hralo sa v našej réžii, no vyrovnávajúceho gólu sme sa nedočkali."

Mládež v akcii: Zápasový program mládežníckych družstiev