FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
FK Senica: Adamec - Pavlovič (59. Lukáč), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský, Kudláč, Fulier (59. Bíly), Hegyi (73. Hladek), Macho, Barcaj

Gól: 38. Andrej Barcaj

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Bojovný zápas s fyzicky dobre pripravenou Podbrezovou sme zvládli nielen po taktickej, ale hlavne bojovnej stránke. V 1. polčase sme si vytvorili gólové príležitosti no Fulier, Hegyi, skrumáž po rohovom kope mali skončiť gólom. Nestalo sa, hostia nastrelili brvno. Odpovedali sme rýchlo, keď po Kudláčovom rohu sa presadil hlavou Barcaj a viedli sme tesne pred prestávkou 1:0. V 2. polčase sme očakávali úvodný tlak hostí, čo sa napokon aj stalo, no až na nebezpečnú strelu z uhla sme poctivou defenzívou tlak ustáli. Šancí v 2. polčase bolo z našej strany už menej Macho i Hegyi ich nevyužili, poistný gól neprišiel. Prišla však nervozita hráčov na ihrisku, čo si myslím, že to mohol lepšie riešiť rozhodca, no bohužiaľ. Viac sa len bojovalo, faulovalo, čo si v závere odniesol Hladek zlomeným nosom, musím však povedať, že po neúmyselnom kontakte s protihráčom. Futbal však niekedy aj bolí, verím, že víťazstvo všetky rany zahojí. Za bojovný výkon chalanov chválim."

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev