Dunajská Streda Dunajská Streda
FK Senica: Čermák - Ladislav, Surový, Kudláč (68.Jurka), Pavlovič (54.Hládek), Macho, Záhumenský (41.Polaček), Fulier (54.Bíly), Škodáček, Krč, Hegyi (68.Barcaj)

góly: 27.Matúš Pavlovič (11m), 44.Norbert Hegyi

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Po nevydarenom zápase v Žiline sme sa chceli doma s DAC ukázať v lepšom svetle. Snažili sme sa vyvarovať  zbytočných chýb v defenzíve a nehrať hurá systém. Hráči až na malé výnimky dodržali stanovenú taktiku, ktorá  priniesla vytúžené ovocie v podobe víťazstva a troch bodov. Aj keď sa hostia ujali vedenia v 10. minúte, pozorne  sme bránili a snažili sa vyrážať do rýchlych protiútokov. Po jednom z nich bol Macho faulovaný v pokutovom území  a nariadený pokutový kop PAVLOVIČ premenil a vyrovnal na 1:1.Gól na kopačke mal Hegyi no v zakončení zaváhal,  Fulier trafil žrď. V II. polčase striedajúci Poláček nezištne prihral Hegyimu, ktorý už nezaváhal a bolo 2:1. Aj keď sa  hostia snažili o vyrovnanie, víťazstvo sme ubránili. Za bojovnosť patrí chalanom vďaka."

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev