(0:0)
Trenčín Trenčín
FK Senica: Čermák - Polaček (66. Barcaj), Pavlovič, Surový, Jurka (48. Fulier), Macho, Záhumenský, Škodáček, Krč, Hládek, Hegyi (54. Bíly)

Ohlasy trénerov

Jozef Uhlár (tréner): "Prehra istotne mrzí, pretože príležitosť na strelenie gólu sme si vypracovali hlavne v I. polčase. Aktívny bol najmä  Hegyi, no tomu v zápase nebolo súdené streliť gól. Mal na to príležitosť dokonca z pokutového kopu v II. polčase za  stavu 0:0, no jeho strelecký pokus hosťujúci brankár zlikvidoval. Vo futbale platí známe nedáš - dostaneš. Hostia po  rohovom kope strelili hlavou gól 0:1. Naša snaha o vyrovnanie už nemala úspech, naopak hostia si poistili víťazstvo gólom na 0:2. Treba však povedať, že sme hrali proti výbornému súperovi, dobre kombinoval, technicky i takticky  dobre pripravenému. Naši hráči pristúpili k zápasu zodpovedne, plnili si stanovené úlohy, bojovali, no v niektorých  prípadoch to jednoducho nestačilo."

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev