SDM Domino SDM Domino
FK Senica: Petrúfka - Filípek, Štibraný, Sobolič, Chropovský - Rehák, Mareček - Ftáček, Apolén (Šajánek), Bohunický - Kolena (Chalupa)

gól: Adam Bohunický

Ohlasy trénerov

Rastislav Reha (tréner): "Prvý polčas sme videli kombinačný futbal na oboch stranách, no hra sa odohrávala len medzi 16kami. Vychádzalo nám zakladanie a vedenie útoku, no v útočnej fáze sme už boli málo úspešní v súbojoch 1 na 1 a dokázali sme si vytvoriť len minimum šancí. Chýbala nám ponuková činnosť útočníkov a lepšie riešenie situácií. V druhom polčase sa nám podarilo gólom Bohunického po peknej akcii dostať do vedenia - 1:0. Zápas sme mali pod kontrolou, boli sme lepším tímom. V 54. minúte však prišla hrubá individuálna chyba stredného obrancu, ktorú súper poľahky potrestal - 1:1. Hostí sme dokonale postavili na nohy, keď už o minútu sa po rohovom kope radovali z víťazného gólu - 1:2. Náš záverečný tlak gól už nepriniesol, no chlapcom chceme za prístup a bojovný výkon poďakovať, pretože dnes si prehrať určite nezaslúžili."

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne