FK Senica FK Senica
FK Senica: Opalková - Filípek, Štibraný, Sobolič, Chropovský - Rehák (C), Mareček - Ftáček, Pavlík, Komorný - Bohunický. striedali - Šajánek, Apolén, Búzek

Gól: Marek Rehák

Ohlasy trénerov

Rastislav Reha (tréner): "Zápas bol od úvodného hvizdu veľmi nervózny s čím sa lepšie vyrovnali domáci hráči a po našich dvoch hrubých chybách v obrane sa ujali vedenia už v úvode stretnutia 2:0. Prvý polčas sme odohrali vo veľkom kŕči, chýbala presnosť prihrávok, nasadenie, dôraz a kvalita v osobných súbojoch. Súper bol živší, aktívnejší a vždy o krok pred nami. Do prestávky viedol pohodlne 3:0 aj napriek tomu, že si nedokázal vypracovať väčšiu šancu, no všetky 3 góly sme mu lacno darovali. Našu najväčšiu príležitosť skórovať za stavu 1:0 nevyužil Bohunický. Do druhého polčasu sme vstúpili s obrovským odhodlaním a nasadením výsledok zvrátiť na našu stranu, avšak obrovské šance Ftáčka a Pavlíka zostali nevyužité a domáci si výhru poistili po rohovom kope - 4:0. Aj napriek našej obrovskej prevaha v druhom polčase, sme dokázali už len odpovedať gólom Reháka, ktorý znížil na konečných 4:1. Sme presvedčení o tom, že ak by kontaktný gól prišiel skôr za stavu 0:3, tak dokážeme do poslednej minúty zabojovať o dobrý výsledok."