FK Senica FK Senica
FK Senica: Gajdoš (5.Demo) - Režnák, Gaša (25.Ďurica, 52.Masár), Barbirík, Bayerová, Halaš, Wallner, Chlupík, Rýzek, Michalec, Kasza

góly: 12.Karolína Bayerová, 41.Peter Chlupík

Ohlasy trénerov

Jozef Joniak (tréner): "Prvý polčas sa hral na ťažkom teréne vyrovnaný futbal, v ktorom ťažili domáci nakopávanými loptami. My sme sa snažili tvoriť ale nám to nevyhovovalo. Tento zápas bol o štandartných situáciach načo sme doplatili, latentným prístupom. Za stavu 1:0 K. Bayerová dala priamo z rohu gól na 1:1.

V druhom polčase sme išli za stavu 2:1 zvrátiť výsledok, čo sa nám aj podarilo. Z dobre kopnutého rohu K. Bayerovej kde si nabehol P. Chlúpik a z prehľadom dal gól. Tri minúty pred koncom zápasu sme dostali lacný gól zo štandartnej situácie. Súper nebol lepší od nás, no strelil o jeden gól viac ako my."

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne