FK Senica FK Senica
FK Senica: Čermák - Ladislav, Surový (66. Dobiaš), Pavlovič, Jurka, Macho, Lukáč, Bíly, Škodáček, Krč, Hegyi

Gól: 16. Adam Bíly

Ohlasy trénerov

Stanislav Šturdík (tréner): "V zápase v Prievidzi sa potvrdilo známe pravidlo, že futbal nemá logiku. Od úvodu sme boli aktívny a dominovali sme na ihrisku. Vytvorili sme si viacero výborných príležitostí, ale nedokázali sme ich premeniť . Výborne zachytal domáci brankár, ktorý chytil minimálne 5 šancí. Až v 16. min nedokázal zabrániť presnej strele Bíleho - 0:1. Prakticky celý 1. polčas sme kontrolovali hru, chýbali iba góly z našej strany. Prišla však posledná minúta a domáci nečakane udreli a strelou spoza 16-ky vyrovnali. Do 2. polčasu sme nastúpili aktívne súpera sme zatlačili na vlastnú polovicu, ale v zakončení nám nebolo súdené. Opäť svojimi zákrokmi podržal svoje družstvo domáci brankár. Postupom času sa osmelili domáci a hrozili brejkovými situáciami. Tie sme však s prehľadom zvládali až prišiel rozhodujúci moment pred koncom zápasu. Domáci zahrávali štandardné situácie a z dorážky zaznamenali druhý gól, ktorý znamenal víťazstvo v 69. min - 2:1. V zápase sme prakticky z dvoch striel inkasovali 2 góly. A keďže my sme svoje šance nevyužili zrodil sa v Prievidzi prekvapujúci výsledok, ktorý aj podľa priebehu zápasu málokto očakával. Chlapcom nemožno uprieť snahu, hrali aktívne, snažili sa, ale futbal sa hrá na góly a ten sme bohužiaľ strelili iba jeden a to na víťazstvo nestačilo."

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne