Odkaz na zápas: MFK Ružomberok U17 - FK Senica U17

Zostava: Vicen - Vanek, Jankových, Jarabinský, Kasza, Wallner, Ravas (75. Chlupík), T. Šipoš, L. Šipoš (77. Madák), Gaša, Keznikl (69. Barbírik)

Odkaz na zápas: MFK Ružomberok U16 - FK Senica U16

FK Senica - FC Baník Prievidza   4:0 (2:0)

Zostava: Petrúfka - Černák, Vépy, Štibraný, Bohunický (33. Pavlík), Búzek, Apolén (52. Špirko), Ftáček, Tarda (52. Filípek), Nemec (60. Sobolič), Ravas

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - Baník Prievidza U15

1.liga starší žiaci U14 (2. kolo)

FK Senica - FC Baník Prievidza   3:1 (2:0)

Zostava: Blanárik - Drobný (64. Gabriel), Černák, Regásek, Krajčír (64. Jankovič), Otrubčák (48. Kolena), Štepánik, Jurík, Bobák (48. Sobolič), Chochlík, Valla (36. Pavelka)

Jozef Uhlár (tréner): "V prvom domácom zápase sme chceli nadviazať na dobrý výkon z Karlovej Vsi, čo si  myslím že sa nám aj podarilo. Chceli sme hrať aktívne, súpera napádať už pri rozohrávke. Tak ako v minulom kole, sa nám podarilo streliť rýchly gól únikom aktívneho Drobného v 2. minúte zápasu. Bol to opäť Drobný, ktorý sa po rohu najlepšie zorientoval a strelil náš druhý gól v 16. minúte - 2:0. Hostia pohrozili tiež po rohovom kope, avšak strelou nepresne. Tretí gól mal na kopačke opäť Drobný, no svoje sólo z polovičky ihriska nepremenil. V 2. polčase sme pokračovali v aktívnej hre. V 48. minúte sme po rýchlom protiútoku Pavelkom strelili tretí gól. Hostia boli nebezpeční hlavne v krídelných priestoroch, no presadili sa až v závere stretnutia, keď sme im ponúkli zlú malú domov, ktorú využili na strelenie gólu. Víťazstvo sme si už postrážili, chalani sa snažili dodržať taktické pokyny, odmenou im už bolo spomínané víťazstvo. Verím, že nielen víťazstvo ale i výkon ich povzbudí  v ďalších zápasoch."

Odkaz na zápas: FK Senica U14 - Baník Prievidza U14