Zostava: Vicen - Režnák, Vanek (73. Marcin), Jarabinský, Kasza, Wallner, Ravas, Chlupík (47. Barbirík), T. Šipoš, L. Šipoš, Keznikl (47. Gaša)

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FK Poprad U16

Zostava: Petrúfka - Černák, Vépy (74. Šajánek), Štibraný, Pavlík, Filípek (41. Ftáček), Bohunický, Búzek, Apolén (58. Špirko), Nemec (58. Sobolič), Ravas

Odkaz na zápas: FKM Karlova Ves U15 - FK Senica U15

1. liga starší žiaci U14 (1. kolo)

FKM Karlova Ves - FK Senica   2:4 (2:2)

Zostava: Blanárik - Sobolič, Černák, Krajčír, Jurík, Regásek (53. Fišan), Chochlík, Štepánik, Valla (46. Antálek), Drobný, Bobák (70. Lančarič)

Odkaz na zápas: FKM Karlova Ves U14 - FK Senica U14

Jozef Uhlár (tréner): "Domácich sme prekvapili už v úvode stretnutia, keď sa strelou z 25 m prezentoval Chochlík - 0:1. Dlho sme sa netešili, pretože nás po rýchlom protiútoku potrestali gólom a už v 2. minúte stretnutia bolo 1:1. Domáci hrozili najmä po pravej strane, kde sme nedokázali pokryť rýchleho domáceho útočníka. Výsledkom zlého bránenia a dostupovania sme po centri z tejto strany a následnej dorážke inkasovali a domáci otočili výsledok v 24. minúte vo svoj prospech na 2:1. Snažili sme sa hrať kombinačne, čo sa nám aj darilo a po peknej prihrávke Štepánika na Drobného, ktorý sa presadil individuálne proti domácej obrane, sme vyrovnali na 2:2. Cez polčasovú prestávku sme upozornili na zbytočné chyby, pokračovať v našej hre a snažiť sa domácich opäť niečím prekvapiť. V útoku domácim robil starosti Drobný, ktorý najskôr po krásnej prihrávke Chochlíka zoči-voči domácemu brankárovi ešte nedal, no z následného rohu sa presadil dorážkou a viedli sme 2:3. Domáci chceli samozrejme tiež streliť aspoň vyrovnávajúci gól, no v ich čistej šanci bol náš brankár Blanárik proti. V závere stretnutia sme dokázali držať loptu na súperovej polovici a z rohového kopu Sobolič dotlačil loptu v 70. minúte do siete domácich a upravil na konečných 2.4. Napriek tomu, že nám chýbalo viacero hráčov, chlapci zabojovali a myslím si že sme zaslúžene zvíťazili."