Zostava: Petrúfka - Černák (50. Filípek), Vépy, Sobolič (41. Apolén), Štibraný, Pavlík, Bohunický, Búzek, Ftáček (64. Chalupa), Tarda (41. Nemec), Ravas

Odkaz na zápas: FC Petržalka U15 - FK Senica U15

1. liga starší žiaci U14 (5. kolo)

FC Petržalka - FK Senica   2:3 (1:1)

Zostava: Lančarič - Sobolič (55. Kolena), Černák, Krajčír, Otrubčák, Štepánik, Chochlík, Jurík, Valla (55. Antálek), Drobný, Pavelka (67. Gabriel)

Jozef Uhlár (tréner): "V úvode stretnutia sme domácich prekvapili aktívnou hrou v útočnom priestore, čoho výsledkom bola najskôr čistá šanca Vallu, ktorý zaváhal v zakončení, no v 8. minúte po výbornom napádaní Drobného zaváhal domáci brankár a Pavelka už skóroval 0:1. Domáci potom prevzali iniciatívu, ich strela sa obtrela o brvno. Čisté gólové šance si domáci v 1. polčase nevypracovali, zásluhou našej dobrej defenzívy, no na strelu z 18 metrov bol náš brankár krátky. V 2. polčase to boli domáci, ktorí síce dominovali po futbalovej stránke, góly sme strieľali my, keď najskôr strelu Vallu domáci brankár neudržal a Drobný dorazil loptu do siete 1:2. Snaha domácich o vyrovnanie nepriniesla úspech, naopak, tvrdú strelu Drobného zastavila žrď, no striedajúci Antálek poslal, loptu do siete a bolo 1:3. Enormný tlak domácich predsa len v závere stretnutia priniesol gól, no na vyrovnanie už im nezostal čas. Domáci futbaloví, my pohotovejší v zakončovaní, aj keď treba povedať, že v II. polčase sme mali i trochu šťastia, ale to patrí k futbalu."

Odkaz na zápas: FC Petržalka U14 - FK Senica U14