Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne

FK Senica - ŠK Slovan Bratislava   0:1 (0:1)

Zostava: Opalek - Srnec, Borúfka (55. Bogdalík), Prelec (76. Koprna), Bryndza, Halabrín, Hanáček, Czikora, Kudla, Škodáček (63. Kujovský), Dibusz

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - ŠK Slovan Bratislava U17

1. liga mladší dorast U16 (10. kolo)

FK Senica - ŠK Slovan Bratislava   1:3 (1:3)

Zostava: Adamec - Ladislav, Surový, Pavlovič (71. Lukáč), Jurka, Macho, Poláček (58. Barcaj), Bíly (41. Kudláč), Záhumenský, Vyletel (58. Fulier), Krč (71. Hladek)

Jozef Uhlár (tréner): "Napriek tomu, že sme hrali hodinu o jedného hráča naviac (súperov hráč videl červenú kartu), na hre to prakticky nebolo vidieť. Zápas sme nezvládli po taktickej stránke. Začali sme síce útočne, no bez strelenia gólu, naopak súper udrel hneď po svojej prvej akcii a v 8. minúte sme prehrávali 0:1. Vyrovnať sa nám podarilo v 20. minúte z  pokutového kopu Pavlovičom za ruku hosťujúceho obrancu. Keď o chvíľu bol vylúčený obranca Slovanu, cítili sme šancu. No len zdanlivo, súper ožil, mal loptu viac pod kontrolu a po 2 štandardných situáciách - rohu a pokutovom kope otočil na 1:3. K hráčom sme zle dostupovali, nechávali sme mu veľa voľného priestoru, a to ešte hostia zahodili pokutový kop po našom nedorozumení v obrane. V záver sa blysol krásnou strelou Macho do brvna. Pre mňa je to sklamanie, no treba sa aj z takéhoto zápasu poučiť, že hrať v oslabení je niekedy aj výhoda."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - ŠK Slovan Bratislava U16

1. liga starší žiaci U15 (7. kolo)

FK Senica - AS Trenčín   2:6 (1:4)

Zostava: Demo - Hutta (41. Wallner), Režnák, Gaša (71. Michalec), Barbirík, Vlček, Chlupík, Rýzek, Jarabinský (73. Smoleňák), Folvarčík, Kasza

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - AS Trenčín U15

1. liga starší žiaci U14 (7. kolo)

FK Senica - AS Trenčín   0:0

Zostava: Chalupa - Vépy, Sobolič, Štibraný, Pavlík, Rehák, Filípek (60. Šajánek), Bohunický, Apolén (44. Ftáček), Búzek, Nemec

Odkaz na zápas: FK Senica U14 - AS Trenčín U14

1. liga mladší žiaci U13 (7. kolo)

AS Trenčín - FK Senica   2:2 (1:2)

Zostava: Blanárik - Míšaný, Antálek, Kolena, Sobolič, Regásek, Krajčír, Pavelka, Otrubčák, Štepánik, Pavlík, Bobák, Mihok, Jankovič, Valla, Fišan, Gabriel, Lančarič

Odkaz na zápas: AS Trenčín U13 - FK Senica U13

1. liga mladší žiaci U12 (7. kolo)

AS Trenčín - FK Senica   4:5 (1:2)

Odkaz na zápas: AS Trenčín U12 - FK Senica U12

1. liga juniorky WU19 (7. kolo)

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - FK Senica   12:0 (8:0)

Zostava: Turečková - Dvorská T., Kuchtová, Mičová, Dvorská E., Junková, Horniaková, Labudková, Poláková, Šimurdová, Slobodová

Odkaz na zápas: FC ViOn Zlaté Moravce WU19 - FK Senica WU19

1. liga žiačky WU15 (7. kolo)

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - FK Senica   0:4 (0:4)

Zostava: Opalková - Delinčáková Viktória, Delinčáková Valéria, Nagyová, Bošáková, Vaňová, Ščepková, Kňazovičová, Zríniová, Kolcúnová, Freiwaldová, Flajžíková, Bekešová, Michalovičová, Václavková, Danihelová

Richard Opalek (tréner): "Do zápasu na pôde nováčika zo Zlatých Moraviec sme išli s cieľom bodovať, hoci sme vedeli, že nás čaká húževnatý súper. Naše družstvo vstúpilo do zápasu aktívne a po krásnej prihrávke Bošákovej nás do vedenia poslala po individuálnej akcii Kolcúnová. Už o minútu zvýšila po dôraze v súperovej 16-ke Freiwaldová. V 19. minúte sa presadila po prihrávke Bošákovej Valéria Delinčáková strelou spoza 16-ky. Freiwaldová pridala svoj druhý gól v 29. minúte strelou zo strednej vzdialenosti. Súper hrozil najmä zásluhou svojej rýchlej útočníčky, ktorá mala v prvom polčase sľubnú šancu, no v dôležitom momente nás podržala Opalková. Do kabín išli družstvá za stavu 0:4. Do druhého polčasu sme išli s cieľom navýšiť skóre a hlavne udržať si čisté konto. Prvý cieľ sme nesplnili, kedy svoje šance Freiwaldová či Ščepková nevyužili. Súper mal šancu streliť gól, no v samostatnom nájazde nechala útočníčka vyniknúť Opalkovú. V druhom polčase sa už skóre zápasu nezmenilo. Na dievčatách sa odzrkadľuje tvrdá práca v tréningoch a dievčatá si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon v zápase. Družstvo ťahá sériu štyroch víťazstiev v rade, ktorú sa pokúsime navýšiť v ďalšom zápase v Petržalke."

Odkaz na zápas: FC ViOn Zlaté Moravce WU15 - FK Senica WU15