Mládež v akcii: U19 v derby víťazne, piata výhra v rade v podaní futbalistiek WU15

21.10.2019 | Igor Tabiš

Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.

1. liga starší dorast U19 (11. kolo)

FK Senica - FC Spartak Trnava   4:1 (2:0)

Zostava: Chropovský - Bocko, Mihál, Horniak, Šúrek, Mego (43. Kupec), Klačman, Zmajkovič (87. Rampáček), F. Buchel (81. Belko), J. Buchel (87. Gáth), Meliš (78. Biksadský)

Eduard Pagáč (tréner): "Z našej strany výborná prvá 20-minútovka, v ktorej sme dominovali a zaslúžene sme strelili dva góly.... Po druhom strelenom góle súper bol aktívny a dokázal si vypracovať "pološance", ktoré nevedel dotiahnuť. Druhý polčas boli aktívne obidve mužstvá, ale výborným tlakom na loptu a jej ziskom sme strelili tretí gól, na ktorý súper odpovedal hneď o dve minúty, po našej nekoncentácií a zle vyriešenej situácií v 16-ke upravil na 3-1. Po chybe súperovej obrany sme dali štvrtý gól. Zápas sa hral v dobrom "tempe", ale som spokojný, že chalani ukázali kvalitu a emóciu, ako sa majú zápasy vyhrávať."

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - FC Spartak Trnava U19