MFK Dukla Banská Bystrica - FK Senica 0:3 (0:1)

Zostava: Chropovský - Bocko, Mego, Mihál, Horniak, Krišica (84.Šúrek), Klačman, Buchel J. (75.Kupec), Buchel F., Belko (82.Zmajkovič), Meliš

Odkaz na zápas: MFK Dukla Banská Bystrica U19 - FK Senica U19

FK Senica - MFK Dukla Banská Bystrica 2:2 (1:2)

Zostava: Odráška - Srnec, Borúfka, Prelec, Bogdalík (60. Kujovský), Halabrín, Hanáček, Czikora (88. Mach), Kudla, Dibusz (68. Koprna)

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - MFK Dukla Banská Bystrica U17

1.liga mladší dorast U16 (8.kolo)

FK Senica - MFK Dukla Banská Bystrica 1:1 (0:1)

Zostava: Čermák - Pavlovič, Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský, Jurka, Bíly (52.Fulier), Macho, Poláček, Kudláč (72.Barcaj)

Jozef Uhlár (tréner): "V zápase nám asi nebolo súdené streliť gól. Napriek tomu, že súper sa zameral viac na defenzívu, vytvorili sme si  dostatok príležitostí na strelenie gólu. Aktívny bol najmä Macho, no jeho zakončenia boli neúspešné. Hostia vyrážali  do ojedinelých protiútokov, v závere polčasu sme faulovali v pokutovom území a bolo 0:1. Naša snaha o vyrovnanie  v II. polčase bol enormná, no vyrovnávajúci gól na 1:1 si strelili hostia sami, keď KUDLÁČOV center si zrazil  hosťujúci obranca do vlastnej siete. V závere ešte striedajúci Barcaj trafil žrď. Bohužiaľ, bývajú i takéto zápasy, v   ktorých si vytvoríte dostatok príležitostí, no nemusíte byť úspešný. Pozitívum zo zápasu je, že sme si dokázali vytvoriť šance, negatívom je už ich realizovanie, na ktorom musíme potrénovať."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - MFK Dukla Banská Bystrica U16

1.liga starší žiaci U15 (5.kolo)

FK Senica - MFK Skalica 1:2 (0:1)

Zostava: Gajdoš - Režnák, Vlček, Rýzek, Halaš, Barbirik, Folvarčík (69.Gaša), Kasza, Chlupik, Michalec (50.Wallner), Hutta

Vladimír Včelka (tréner): "Prvý polčas bol  vyrovnaný a odohrával sa prevažne medzi šestnástkami. Šancí bolo málo, ale nejaké boli na obidvoch stranách. Súper tú svoju využil po chybe našej obrany, my sme naše nevyužili. Druhý polčas sme pridali na aktivite,súpera sme pritlačili, ale bohužial sme šance nepremenili. Skalica nás potrestala, keď z ojedinelého rohu strelila druhý gól. My sme ešte z penalty znížili, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo, aj keď nejaké šance tam boli."

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - MFK Skalica U15