Zostava: Chropovský - Bocko, Mihál, Horniak, Šúrek, Klačman, Zmajkovič, F. Buchel (57. Belko), J. Buchel, Kupec, Meliš

Odkaz na zápas: MŠK Žilina U19 - FK Senica U19

Zostava: Opalek - Srnec, Prelec (43. Koprna), Bogdalík (78. Čmarada), Bryndza (65. Borúfka), Hegyi, Halabrín, Hanáček, Škodáček, Czikora, Kudla

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - MŠK Žilina U17

1. liga mladší dorast U16 (13. kolo)

FK Senica - MŠK Žilina   1:2 (0:1)

Zostava: Čermák - Lukáč (71. Pavlovič), Ladislav, Surový, Krč (71. Hladek), Záhumenský (71. Vyletel), Jurka, Fulier (58. Bíly), Poláček (58. Barcaj), Macho, Kudláč

Jozef Uhlár (tréner): "Napriek bojovnému a zodpovednému výkonu sme sa bodového zisku nedočkali. Žilina futbalovo výborná, tak ako ju poznáme. Poctivou defenzívou sa nedostávali do gólových príležitostí, ich zakončenie nebolo úspešné, jedna ich strela sa obtrela brvna. Naše zakončenia Kudláča a Macha si nenašli cestu do súperovej bránky. V 37. minúte  sme však inkasovali, keď na center lepšie zareagoval hosťujúci útočník a bolo 0:1. V úvode 2. polčasu sme chybovali, keď sme prestali hrať v domienke, že bude hra prerušená pre faul, no hralo sa ďalej a hostia zvýšili na 0:2. Gól nás však nezlomil, s Machovou hlavičkou si hosťujúci brankár ešte poradil, no práve tento hráč bol faulovaný v pokutovom území a Kudláč znížil z penalty na 1:2. Na hostí sme vyvinuli tlak, hralo sa v našej réžii, no vyrovnávajúceho gólu sme sa nedočkali."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - MŠK Žilina U16

1. liga starší žiaci U15 (10. kolo)

FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   4:0 (2:0)

Zostava: Vicen - Režnák, Gaša (61. Hutta), Barbirík, Vlček, Folvarčík (67. Michalec), Kasza, Wallner (67. Smoleňák), Chlupík, Rýzek, Jarabinský

Vladimír Včelka (tréner): "Zápas sa začal tlakom domácich, čo vyústilo k streleniu gólu už v 7. minúte po chybe v našej obrane. Potom sa zápas odohrával medzi šestnástkami s malými šancami na obidvoch stranách. V 34. minúte sme inkasovali gól po rohu súpera. Druhý polčas sa hral vyrovnaný zápas, kde súper na rozdiel od nás využil svoje šance a pridal ešte dva góly. Výsledok vzhľadom na predvedenú hru je pre nás dosť krutý."

Odkaz na zápas: FC DAC Dunajská Streda U15 - FK Senica U15