Odkaz na zápas: FK Senica U19 - MŠK Žilina U19

FK Železiarne Podbrezová - FK Senica   3:0 (2:0)

Zostava: Chropovský - Bocko, Horniak, Šúrek, Mego (74. Gáth), Vyletel, F. Buchel, J. Buchel, Zmajkovič (64. Belko), Kupec, Meliš

Odkaz na zápas: FK Železiarne Podbrezová U19 - FK Senica U19

FK Senica - FK Železiarne Podbrezová   0:5 (0:3)

Zostava: Odráška - Srnec (73.Mach), Borúfka (73. Vrajko), Prelec (73. Czikora), Bryndza, Škodáček (45. Koprna), Halabrín, Hanáček, Osvald (45. Bogdalík), Kudla, Dibusz

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - FK Železiarne Podbrezová U17

1. liga mladší dorast U16 (5. kolo)

FK Senica - FK Železiarne Podbrezová   1:0 (1:0)

Zostava: Adamec - Pavlovič (59. Lukáč), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský, Kudláč, Fulier (59. Bíly), Hegyi (73. Hladek), Macho, Barcaj

Jozef Uhlár (tréner): "Bojovný zápas s fyzicky dobre pripravenou Podbrezovou sme zvládli nielen po taktickej ale hlavne bojovnej stránke. V 1. polčase sme si vytvorili gólové príležitosti no Fulier, Hegyi, skrumáž po rohovom kope mali skončiť gólom. Nestalo sa, hostia nastrelili brvno. Odpovedali sme rýchlo, keď po Kudláčovom rohu sa presadil hlavou Barcaj a viedli sme tesne pred prestávkou 1:0. V 2. polčase sme očakávali úvodný tlak hostí, čo sa napokon aj stalo, no až na nebezpečnú strelu z uhla sme poctivou defenzívou tlak ustáli. Šancí v 2. polčase bolo z našej strany už menej  Macho i Hegyi ich nevyužili, poistný gól neprišiel. Prišla však nervozita hráčov na ihrisku, čo si myslím, že to mohol  lepšie riešiť rozhodca, no bohužiaľ. Viac sa len bojovalo, faulovalo, čo si v závere odniesol Hladek zlomeným nosom, musím však povedať, že po neúmyselnom kontakte s protihráčom. Futbal však niekedy aj bolí, verím, že víťazstvo  všetky rany zahojí. Za bojovný výkon chalanov chválim."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FK Železiarne Podbrezová U16

1. liga starší žiaci U15 (3. kolo)

FK Senica - Karlova Ves   0:2 (0:0)

Zostava: Gajdoš - Jarabinský (55. Ďurica), Vlček, Režnák, Halaš, Barbirík, Wallner, Chlupík (58. Hutta), Kasza, Rýzek, Gaša (73.Michalec)

Vladimír Včelka (tréner): "Tento zápas sme nezvládli hlavne po fyzickej stránke. Súper mal vyšších hráčov, čo aj využíval nakopávaním lôpt do 16-ky. Kopal dostatok štandardiek, ktoré nakoniec aj využil. My sme si vypracovali tiež nejaké štandardky, ale súperovho brankára sme prakticky neohrozili. Hlavne v strede pola sme prehrávali veľa súbojov a nevedeli sme dostať do hry našich zakončujúcich hráčov. Mrzia ma zranenia niektorých našich hráčov, ktorí nám budú chýbať. V ďalšom zápase musíme predviesť oveľa lepší výkon."

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - Karlova Ves U15