Mladé futbalistky FK Senica obsadili na turnaji v Hodoníne 3.miesto

Mladé futbalistky FK Senica obsadili na turnaji v Hodoníne 3.miesto

29.04.2019 | Igor Tabiš

Na medzinárodnom turnaji v Hodoníne obsadili naše futbalistky konečné 3.miesto.

V nedeľu (28.04.) sa futbalistky FK Senica zúčastnili medzinárodného turnaja v Hodoníne. Turnaj sa hral systémom každý s každým, hrací čas predstavoval 20 minút, do hry mohlo zasiahnuť sedem hráčiek v poli plus brankárka. Turnaja sa zúčastnilo šesť mužstiev - Slovácko, Hodonín, Znojmo, Vítkovice, Domino Bratislava a FK Senica. Najlepšou brankárkou na turnaji bola vyhlásená naša gólmanka Viktória Opalková. 

Výsledky: Slovácko - FK Senica 1:0

FK Senica - Domino Bratislava 1:1 (Kolcúnová)

Znojmo - FK Senica 0:2 (Vaňová, Flajžíková)

Hodonín - FK Senica 0:2 (Kolcúnová, A.Delinčáková)

Vítkovice - FK Senica 1:0

Zápas o tretie miesto:

FK Senica - Vítkovice 1:1/1:0 na penalty (Opalková, rozhodujúcu penaltu premenila Opalková)

Náš klub na turnaji reprezentovali: Viktória Opalková, Viktória Delinčáková, Kristína Dudášová, Sofia Kňazovičová, Valentína Flajžíková, Vanessa Vaňová, Kristína Kolcúnová, Beáta Chrenková, Soňa Fajtáková, Lucia Domsitzová, Natália Ščepková, Klaudia Danihelová, Timea Michalovičová, Timea Václavková (C), Alexandra Delinčáková

Richard Opalek (tréner): "Vstup do turnaja nám nevyšiel podľa predpokladov, keďže sme mali po dvoch zápasoch na konte jeden bod. Do ďalších zápasov sme pozmenili zostavu a obraz hry sa oproti úvodným stretnutiam diametrálne líšil. Zo zlepšenou hrou prišli aj zaslúžené body. Po dvoch výhrach sme v poslednom zápase narazili na Vítkovice. V tomto zápase nám išlo o postup do finále, no bohužiaľ sme si zápas prehrali v poslednej minúte 0:1. Dievčatá po tomto zapase neskrývali sklamanie a chceli hrať vo finále. Šancu na reparát proti Vítkociam sme mali v súboji o tretie miesto. Opäť sme prehrávali 0:1, ale v nadstavenom čase dokázala Opalková po exportnom priamom kope vyrovnať na 1:1. Na pokutové kopy sme dokázali súpera zdolať 1:0. Dievčatá na čele s kapitánkou Václavkovou sa mohli tešiť z celkového 3. miesta. Turnaj poslúžil trénerom na skúšku výkonnosti nových  hráčok. Môžem povedať, že nové tvare určite nesklamali a majú potenciál. Pre viacero dievčat to bolo prvé medailové ocenenie, a snáď ich to poženie a motivuje za ďalšími futbalovými úspechmi."

Tréneri by chceli dievčatám pogratulovať k tretiemu miestu a pochváliť za predvedený výkon a tiež by chceli poďakovať rodičom, ktorí prišli dievčatá podporiť.

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

FK Senica hľadá ubytovanie pre hráčov akadémie

1.6. | Redakce
Letná futbalová škola FK Senica

Letná futbalová škola FK Senica

1.6. | Redakce
Usmernenie SFZ k 4. fáze uvoľňovania opatrení počas koronakrízy

Usmernenie SFZ k 4. fáze uvoľňovania opatrení počas koronakrízy

21.5. | Tlačová správa SFZ

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu