Dorastenecké kategórie získali proti Popradu sedem bodov

U19, U17 a U16 bodovali počas víkendu v zápasoch proti Popradu.

Zostava: Kováč - Sekerka, Horniak, Biksadský, Parma, Mihál, Totka, Mička, Meliš (67. Udvorka), Begáň (67. Meňuš), Pochylý (80. Zula)

Odkaz na zápas: FK Poprad U19 - FK Senica U19

1. liga mladší dorast

FK Senica - FK Poprad 2:0 (1:0)

Zostava: Šnirc - Gáth, Bocko, Belko (72. Pavlovič), F. Buchel, Rampáček, Halaj, Fila, Vyletel, J. Buchel (53. Halabrín), Šúrek

Rudolf Bíly (tréner): "Proti Popradu sme šli s jednoznačným cieľom, a to potvrdiť 3 body s Trnavou. Do zápasu sme chceli vstúpiť aktívne s vysokým pressingom. Bohužiaľ dnes to nebol náš deň a nedokázali sme hrať svoj futbal. Dali sme však dva pekné góly naším najlepším hráčom Vyletelom a vyhrali sme dôležitý zápas. Dnes som spokojný s víťazstvom, ale viac mrzí náš výkon, disciplína a prezentovanie sa na ihrisku. Zápas si dôkladne rozanalyzujeme a hlavne sa pripravíme na zápas s majstrom v Žiline."

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - FK Poprad U17

FK Senica - FK Poprad 4:1 (3:1)

Zostava: Odráška - Phan (41. Čmarada, 67. Bogdalík)), Borúfka (60. Kadlečík), Prelec, Jankovič, Koprna (60. Vrajko), Hanáček, Osvald, Czikora, Mach, Blaha

Jozef Uhlár (tréner): "Napriek víťazstvu nie som spokojný s herným výkonom s výnimkou prvých dvadsiatich minút. V 15.minúte sme viedli už 3:0, keď sa gólovo presadil 2x Borúfka a raz Blaha. S výsledkom sme sa uspokojili, prestali sme hrať, súperovi sme nechali veľa voľného priestoru na kombinovanie a po našej chybe v defenzíve sme v 33.minúte inkasovali gól. V druhom polčase sme sa chceli vrátiť k našej aktívnej hre, no tá zostala v šatni. Až v 75.minúte po úniku Blahu striedajúci Bogdalík dorazil loptu do siete - 4:1. V poslednej minúte mali hostia výhodu pokutového kopu za faul Macha, no Odráška strelu hosťujúceho hráča vyrazil."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FK Poprad U16