Vydarený úvodný ročník letnej futbalovej školy FK Senica

Vydarený úvodný ročník letnej futbalovej školy FK Senica

27.07.2020 | Redakce

Projekt s názvom letná futbalová škola FK Senica úspešne napísal svoj 1.ročník.

Dni plné pohybu, futbalu, spoznávania sa ale aj mimofutbalových aktivít - taký bol letný futbalový kemp FK Senica, ktorého 1.ročník je úspešne za nami. Deti narodené v rokoch 2010 - 2013 boli od pondelka do piatka pod drobnohľadom trénerského tímu vedeného trénerom Rudolfom Bílym

"Prvý ročník letnej futbalovej školy je za nami, už teraz však môžem povedať, že sa veľmi vydaril. Myšlienku pripraviť tento projekt som v sebe nosil ešte za čias, keď som pôsobil v klube na pozícii šéftrénera prípraviek pred tromi rokmi. Až tento rok som si skutočne povedal, že ideme do toho. Naša akadémia a klub disponujú fantastickými podmienky práve na takýto projekt, čo sa nám počas trvania celého kempu potvrdilo," vysvetľuje na úvod tréner Rudolf Bíly.

Budúce futbalové nádeje absolvovali na pôde FK Senica päťdňový futbalový kemp, počas ktorého žili neustále futbalom. 

"Všetko sme mali k dispozícii v areáli FK Senica, od tréningových jednotiek, cez stravu až po prednášky s hráčmi A-mužstva. Môžem teda konštatovať, že letná futbalová škola FK Senica sa vydarila," hovorí Rudolf Bíly.

Možnosť zatrénovať si na hlavnom štadióne FK Senica sa nenaskytá každý deň, rovnako ani stretnutie s hrajúcou klubovou legendou - Jurajom Piroskom.

"Vyšlo nám počasie, tréningové plochy boli pripravené dokonale a čerešničkou na torte boli turnaje na hlavnom ihrisku. Rovnako aj tréningová jednotka s Jurajom Piroskom či pozornosť každému hráčovi od pána Oldřicha Dudu - to boli pre chlapcov nezabudnuteľné okamihy," objasňuje šéftréner letnej futbalovej školy.

"Už počas víkendu nám chodili od rodičov pozitívne reakcie, čo nás veľmi teší a zároveň motivuje a zaväzuje do ďalšej práce. Kempu sa zúčastnilo celkovo 47 detí, z toho približne 80% bolo z nášho klubu. Ďalších 7 detí sme však nemohli prijať z kapacitných dôvodov. Ak sa však nič mimoriadne nestane, druhý ročník letnej futbalovej školy bude ešte lepší a vydarenejší. Touto cestou by som sa chcel poďakovať nášmu klubu za ochotu a vytvorené podmienky. Či už pánovi Šnegoňovi a Chlupíkovi za pomoc a materiálne zabezpečenie kempu, ale aj všetkým trénerom a asistentom za ich profesionálny prístup, ochotu a trpezlivosť," dodáva na záver Rudolf Bíly.

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

21.9. | FK Senica
Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

3.9. | FK Senica

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu