Podpor chod futbalovej akadémie klubu

Podpor chod futbalovej akadémie klubu

11.06.2020 | Redakce

Futbalový klub FK Senica zriadil pre akadémiu klubu transparentný účet.

Od včerajšieho dňa funguje transparentný účet futbalovej akadémie FK Senica. Myšlienku tomuto nápadu nám vnúkol samotný virtuálny zápas proti Salzburgu, v ktorom si fanúšikovia mohli zakúpiť svoj virtuálny lístok, čím podporili klub počas pandémie koronavírusu. 

Rovnaký transparentný účet bude teraz k dispozícii pre našu futbalovú akadémiu, ktorá v minulosti dala slovenskému futbalu nejeden mladý talent. Účet bude fungovať natrvalo.

"Po založení transparentného klubového účtu, ktorý slúžil na predaj vstupeniek vo virtuálnom zápase proti Salzburgu sme sa rozhodli pre podobný krok čo sa týka našej futbalovej akadémie. Fanúšikovia klubu môžu prispieť na tento transparentný účet, čím podporia našu futbalovú akadémiu. Urobiť tak môžu aj rodičia detí, ktoré pôsobia v našej akadémii či podnikatelia v našom regióne. Všetky vyzbierané peniaze sa použijú výlučne na futbalový chod a zabezpečenie našej akadémie," vysvetľuje mediálny manažér klubu Igor Tabiš.

Prispieť na transparentný účet futbalovej akadémie FK Senica je možné klasickým prevodom alebo vkladom na účet:  SK44 0900 0000 0051 7006 9820 (platba je neanonymná). 

Všetkým fanúšikom, ktorí sa rozhodnú prispieť akoukoľvek čiastkou na tento transparentný účet našej futbalovej akadémie vopred ďakujeme. 

 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

21.9. | FK Senica
Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

3.9. | FK Senica

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu