MFK Zemplín Michalovce - FK Senica   0:1 (0:0)

Zostava: Chropovský - Bocko, Mihál, Horniak, Krišica, Klačman, F. Buchel, J. Buchel (90. Czikora), Zmajkovič (81. Belko), Kupec (46. Mego), Meliš (88. Halabrín)

Odkaz na zápas: MFK Zemplín Michalovce U19 - FK Senica U19

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce   0:1 (0:0)

Zostava: Opalek - Srnec, Borúfka (82. Mach), Bogdalík (63. Čmarada, 72. Kujovský), Bryndza, Halabrín, Hanáček, Škodáček (63. Prelec), Kudla, Koprna (63. Czikora), Dibusz

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - MFK Zemplín Michalovce U17

1. liga mladší dorast U16 (7. kolo)

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce   2:1 (1:0)

Zostava: Kolínek - Ladislav, Surový, Jurka, Macho, Barcaj (57. Poláček), Záhumenský, Fulier (50. Bíly), Lukáč, Krč, Hegyi

Jozef Uhlár (tréner):"Už v 1. minúte sa do šance dostal Hegyi, nedal, neskôr ho napodobnil  Macho, čo nás mohlo mrzieť. Fulier namiesto prihrávky na voľného spoluhráča sa nepresadil 1-1. Boli sme aktívnejší celý prvý polčas, hostia nášho brankára v 1. polčase neohrozili. Keď sa zdalo, že do šatní sa pôjde bez gólu, presadil sa konečne Macho, keď pretrhol streleckú smolu a viedli sme 1:0. V 2. polčase sme chceli pokračovať v aktivite, no v 50. minúte sme chybovali v obrane a hostia v oslabení vyrovnali na 1:1, keď krátko predtým dostal ich hráč za faul červenú kartu. Našu prevahu sme chceli využiť na strelenie gólu, no Hegyi svoje sólo nezakončil gólom, naopak, bol to práve on, ktorý sa zbytočne nechal vylúčiť, sily sa vyrovnali. V kritickej chvíli nás podržal brankár Kolínek, keď zlikvidoval strelu hosťujúceho hráča. Keď sa opäť zdalo, že sa nám nepodarí streliť gól, Macho bol proti a v 80. minúte rozhodol, že víťazstvo si len predsa zaslúžime. Sklamaný som zo správania sa Hegyiho, ale to sa už asi nezmení, musí sa s tým vysporiadať on sám, ako ďalej."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - MFK Zemplín Michalovce U16

1. liga starší žiaci U15 (4. kolo)

FC Baník Prievidza - FK Senica   4:1 (2:1)

Zostava: Gajdoš - Halaš, Vlček, Režnák, Gaša, Barbirík, Wallner (57. Folvarčík), Kasza, Chlupík (64. Smoleňák), Ďurica (40. Michalec), Hutta

Vladimír Včelka (tréner):"Súper bol jednoznačne lepší a vyhral úplne zaslúžene. Predčil nás vo všetkých herných činnostiach. Z nášho mužstva spĺňali kritéria tak dvaja, traja hráči a to je veľmi málo na to, aby sme sa súperovi vyrovnali."

Odkaz na zápas: FK Baník Prievidza U15 - FK Senica U15

1. liga starší žiaci U14 (4. kolo)

FC Baník Prievidza - FK Senica   1:1 (1:1)

Zostava: Chalupa - Šajánek, Vépy, Sobolič, Štibraný, Rehák, Bohunický, Apolén, Ftáček, Nemec, Kolena (63. Petrúfka)

Odkaz na zápas: FC Baník Prievidza U14 - FK Senica U14

1. liga mladší žiaci U13 (4. kolo)

FK Senica - FC Baník Prievidza   0:0

Zostava: Blanárik - Antálek, Míšaný, Sobolič, Regásek, Krajčír, Pavelka, Otrubčák, Štepánik, Jurík, Bobák, Mihok, Jankovič, Valla, Fišan, Gabriel

Odkaz na zápas: FK Senica U13 - FC Baník Prievidza U13

1. liga mladší žiaci U12 (4. kolo)

FK Senica - FC Baník Prievidza   13:5 (4:2)

Zostava: Mihál - Vach, Flajžík, Vachula, Hološka, Berta, Valášek, Kečkéš, Čech, Mikula, Holič, Pittel, Slovinský, Zloch, Hodulík, Jankovič, Kopiar, Jablonický, Jankových, Dohnálek M., Dohnálek A., Horný

Odkaz na zápas: FK Senica U12 - FC Baník Prievidza U12

1. liga juniorky WU19 (6. kolo)

FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda   0:21 (0:11)

Zostava: Turečková - Kuchtová, Mičová, Dvorská Tamara, Dvorská Ema, Junková, Chovančíková, Labudková, Poláková, Šimurdová, Slobodová

Odkaz na zápas: FK Senica WU19 - FC DAC 1904 Dunajská Streda WU19

1. liga žiačky WU15 (6. kolo)

FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda   6:0 (1:0)

Zostava: Opalková - Viktória Delinčáková, Valéria Delinčáková, Bošáková, Vaňová, Ščepková, Kňazovičová, Václavková, Kolcúnová, Flajžíková, Zríniová, Nagyová, Danihelová

Richard Opalek (tréner): "Na ihrisku v Čáčove sme hostili súpera z Dunajskej Stredy. Do zápasu sme išli natiahnuť víťaznú šnúru a nadviazať na posledné výkony. Vedeli sme, že súper sa bude spoliehať na svoju gólovú útočničku a tomu sme podriadili aj stratégiu. Do zápasu sme vstúpili rozpačito a prvú vážnejšiu šancu si vypracovali hostia, keď sa v súboji predrala ich útočníčka až do 16-ky, kde po súboji s Bošákovou spadla, no píšťalka rozhodcu zostala nemá. Potom sme pomaly prebrali hru do vlastných rúk a po prihrávke za obranu od Bošákovej sa zoči-voči brankárke nemýlila Freiwaldová a poslala nás do vedenia. V prvom polčase sme mali ešte jednu tutovku no Freiwaldová namiesto prihrávky riešila situáciu strelou do stredu brány. V druhom polčase sme už začali hrať svoju hru a Freiwaldová v priebehu troch minút 40.- 43. minúta zápasu po krásnych prihrávkach za obranu od V. Delinčákovej a Bošákovej  skompletizovala hattrick. V 53. minúte po vyrazenej strele Freiwaldovej, stála Vaňova na správnom mieste a zvýšila na 4:0. Freiwaldová pridala svoj štvrtý gól, keď svoj samostatný únik s prehľadom premenila. Skóre zápasu uzavrela Václavková na konečných 6:0. Môžeme byť hrdí na naše mladé dievčatá, ktoré sú momentálne v tabuľke na treťom mieste. Netreba však zaspať na vavrínoch a musime makať ďalej v tréningoch."

Odkaz na zápas: FK Senica WU15 - FC DAC 1904 Dunajská Streda WU15