Mládež v akcii: Dorastenci v úvodnom kole bez bodu

22.08.2019 | Igor Tabiš

Úvodný zápas novej ligovej sezóny za sebou majú naše dorastenecké družstvá, proti v zápasoch proti AS Trenčín sme však ťahali za kratší koniec.

1. liga starší dorast U19

AS Trenčín - FK Senica  1:0 (0:0)

Zostava: Chropovský - Mihál, Horniak, Vyletel, Mego, Lichý, Belko (88. Meliš), F. Buchel, Vyletel, J. Buchel, Kupec

Eduard Pagáč (tréner): "Zápas sa hral vo veľmi dobrom tempe, kde začiatok zápasu bol vyrovnaný, posledných 15-minút prvého polčasu bol súper lepší a vypracoval si aj gólové príležitosti, ktoré nepremenil. Druhý polčas sme boli dominantným mužstvom, škoda inkasovaného gólu, ktorý sme dostali po peknej strele. Prehratý zápas veľmi mrzí, lebo nevyhralo lepšie mužstvo."

Odkaz na zápas: AS Trenčín U19 - FK Senica U19

1. liga mladší dorast U17

FK Senica - AS Trenčín 1:2 (1:1)

Zostava: Opalek - Srnec, Borúfka, Prelec (77. Čmarada), Bryndza, Halabrín, Osvald (51. Kujovský), Czikora, Kudla, Vrajko (58. Koprna), Dibusz

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - AS Trenčín U17

1. liga mladší dorast U16

FK Senica - AS Trenčín 0:2 (0:0)

Zostava: Čermák - Polaček (66. Barcaj), Pavlovič, Surový, Jurka (48. Fulier), Macho, Záhumenský, Škodáček, Krč, Hládek, Hegyi (54. Bíly)

Jozef Uhlár (tréner): "Prehra istotne mrzí, pretože príležitosť na strelenie gólu sme si vypracovali hlavne v 1. polčase. Aktívny bol najmä  Hegyi, no tomu v zápase nebolo súdené streliť gól. Mal na to príležitosť dokonca z pokutového kopu v 2. polčase za stavu 0:0, no jeho strelecký pokus hosťujúci brankár zlikvidoval. Vo futbale platí známe nedáš - dostaneš. Hostia po  rohovom kope strelili hlavou gól 0:1. Naša snaha o vyrovnanie už nemala úspech, naopak hostia si poistili víťazstvo gólom na 0:2. Treba však povedať, že sme hrali proti výbornému súperovi, dobre kombinoval, technicky i takticky dobre pripravenému. Naši hráči pristúpili k zápasu zodpovedne, plnili si stanovené úlohy, bojovali, no v niektorých  prípadoch to jednoducho nestačilo."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - AS Trenčín U16