Mládež v akcii: U13-ka v poslednom zápase sezóny víťazne

FC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   2:2 (1:1)

Zostava: Chropovský - Bocko, Mego, Šúrek, Halaj, Halabrín, Rampáček, Belko (66. Liška), F. Buchel, Vyletel, Ďurák (52. Fila)

Odkaz na zápas: FC DAC 1904 U17 - FK Senica U17

1. liga mladší dorast U16

FC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   4:2 (1:0)

Zostava: Magula - Čmarada (55. Ihring, 68. Bogdalík), Borúfka, Prelec, Koprna, Hanáček, Vrajko, Osvald, Czikora, Mach, Blaha

Jozef Uhlár (tréner):"Zápas ovplyvnilo naše vylúčenie kapitána Prelca. Aj keď sa domáci po rohovom kope v 10. minúte ujali vedenia 1:0,  šance na vyrovnanie sme si vypracovali, najmä akcia Hanáček a hlavička Blahu volali po góle i zakončenie Czikoru, Čmaradu a Hanáčka nebolo zlé.V II. počase sme začali aktívne a po trestnom kope Osvalda Blaha vyrovnal na 1:1. Pribrzdilo nás však už spomínané nezmyselné správanie sa Prelca a červená karta. Domáci svoju prevahu využili dvomi rýchlymi gólmi na 3:1. Do hry nás vrátil Hanáčkov gól na 3:2. Ožili sme, no zároveň nám dochádzali sily, čo domáci využili na poistenie výsledku gólom na 4:2. Mrzí ma, že pre nediciplinovanosť jedného hráča trpelo celé mužstvo, ktoré aj v oslabení ukázalo, že futbal hrať vedia."

Odkaz na zápas: FC DAC 1904 U16 - FK Senica U16

1. liga starší žiaci U15

FK Senica - FK Dubnica nad Váhom   4:2 (2:0)

Zostava: Vicen - Ladislav, Pavlovič (53. Režnák), Jurka, Macho, Barcaj (36. Dobiaš), Lukáč, Bíly (53. Surový), Škodáček, Hladek, Krč

Stanislav Šturdík (tréner): "Po zápase v Prievidzi, keď sme nešťastne prehrali, sme nastúpili s odhodlaním odohrať kvalitné stretnutie. To sa nám podarilo, od začiatku sme začali aktívne, mali sme častejšie loptu, hrali sme dobre smerom dopredu. Využívali sme krajné vertikály, z ktorých sme neustále hrozili. Už v druhej minúte po individuálnej akcii Krča z ľavej strany sme mali výhodu 11-ky, ktorú premenil Jurka. V 11. min po krídelnej akcii Škodáčka skončila prudká lopta po teči hráča hostí v sieti - 2:0. Veľmi koncentrovane hrala obrana. Krajní obrancovia podporovali ofenzívu, čo bolo veľmi dôležité pre našu útočnú fázu. V strede poľa sme dominovali aj preto sme mali hru pod kontrolou. Druhý polčas sa podobal tomu prvému. Aktívny začiatok a v 38. min po osi Pavlovič - Škodáček - Macho bolo 3:0. Macho výborne nabehol na prvú tyč a nedal brankárovi šancu. Zápas sme ovládli a nič na tom nezmenil ani kontaktný gól hostí na 3:1, pretože následne sme zvyšovali na 4:1, keď vyrazenú loptu umiestnil do siete Dobiaš. Hostia v závere už iba skorigovali na konečných 4:2 po zaváhaní pred našou bránou. Dnes sme vyhrali zaslúžene, pretože sme hrali s chuťou a boli sme celý zápas aktívni."

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - FK Dubnica nad Váhom U15

1. liga starší žiaci U14

FK Senica - FK Dubnica nad Váhom   2:0 (2:0)

Zostava: Demo - Režnák, Gaša (36. Ďurica), Barbirík, Bayerová (56. Smoleňák), Halaš, Wallner, Chlupík (36. Masár), Rýzek, Michalec, Kasza

Jozef Joniak (tréner): "Od úvodu sme boli jednoznačne lepším mužstvom. V 7. min po krásnom centri Chlúpika na Kaszu, ktorý sklepol loptu na Bayerovú dala gól na 1:0. V 13. min po krásnom sóle Rýzka sme zvýšili na 2:0. Vypracovali sme si ďalšie šance, ale hosťujúci brankár ich podržal. V druhom polčase sme hrali iba na jednu bránu, no nepodarilo sa nám skórovať. Chalanom a dievčaťu sa chcem poďakovať za výborný výkon."

Odkaz na zápas: FK Senica U14 - FK Dubnica nad Váhom U14